cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung internet browser

(Topic created on: 05-16-2022 05:28 PM)
701 Views
volkano81
Active Level 3
Options
Galaxy A

Herkese selamlar.saöung a12 kullanıyorum Samsung  internet browser'e girince güncelleme istiyor güncellemeye girince Google play store'a yönlendiriyor.bu uygulama artık cihazınızla uyumlu değil.daha fazla bilgi için geliştiricilerle iletişime geçin diyor.galaxy store bakıyorum oradada güncelleme yok.silip tekrar yükledim yine aynısı oluyor.bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba volkano81,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ve aleyküm esselam.
Samsung internet browser uygulamasını cihazınız artık desteklemiyorsa maalesef yapacak bir şey yok uygulamayı cihazdan silip baştan yüklesene de bile bu sorun çözülmez tarayıcı olarak Google Chrome uygulamasını kullanabilirsiniz.
Uygulama ne için cihazınız ile artık uyumlu olmadığı hakkında hiçbir bilgim yok.
volkano81
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkür ederim
campl79
Active Level 4
Galaxy A
Galaxy store güncelleme gelene kadar böyle uyarı verir güncelleme kontrol edin bende m51 var bende aynı sorun var güncelleme gelince düzeliyor
volkano81
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkür ederim
0 Likes
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Cihaz en son sürüme güncel mı? Eğer güncel değilse güncelleyin. Belki cihazınıza ile Samsung internet uygulaması arasında sürüm uyuşmazlığı yaşanabilir.
volkano81
Active Level 3
Galaxy A
En son sürüm yüklü
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
O zaman sanırsam şu an güncel olan sürümü desteklemiyor. Belki yeni gelecek olan güncellemeler ile destekleyebilir. Cihazınıza Android 12 mi?
volkano81
Active Level 3
Galaxy A
Android 11
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Android 12 cihaza gelince bi deneyin isterseniz. Samsung internetin en son sürümü Android 11 ile uyuşmazlık gösterebilir diye düşünüyorum.