cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung hiç bir cihaz almayın

(Topic created on: 12-24-2021 02:47 PM)
447 Views
muratdeniza37
Active Level 5
Options
Galaxy A

Hiç yazılım kabul etmeyim telefon çöp oluyor 😡😡😡😡😡hiç ilgilen kimse olmaz 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Samsung servisleri "Cihazınıza bakmam" gibi bir tutumda olamaz. Kullandığınız cihaz yurtdışına ait olursa sadece destek sağlanmıyor. Siz sakin olup, sorun yaşadığınız telefona eğer yetkisiz işlemler yapmadıysanız ve sorunun ne olduğunu tam olarak yazmamışsınız ama yinede şikayet kaydı ile birlikte 444 77 11 arayarak tekrar servise iletebilirsiniz. 

View solution in context

0 Likes
32 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba, sorununuz nedir?
muratdeniza37
Active Level 5
Galaxy A
Hiç birşey düzgün çalışmıyor galeri açmıyor Hiç bir işlem yapamıyorum klavye gidip geliyor format atmaktan çileden çıktım artık Samsung bitmiş yetkili servis bile bakmiyor alalı 4ay oldu çok yavaşladı her yazılım geldikce şimdi bitti
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
İsterseniz bi yazılım yüklemeyi deneyin, belki telefon düzelir. (Yazılım yüklemek derken Samsung'un orjinal yazılımını tekrar yüklemek)
muratdeniza37
Active Level 5
Galaxy A
Kendim tekrar yükledim gene yazılım güncellemesi geldi gene telefon çöp oldu yarın aticam satacağım bir daha Samsung kullanmam kendi işini kendin yapıyorsun nasıl bir kvk garantisi yazıklar olsun telefonu bedava almıyoruz
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Güncellemeyi yapmayın kardeşim öyle yüklediğin yazılımla kalsın telefon. (Tekrar yazılım yükleyin dediğim gibi bu sorunları yaşamak istemiyorsanız:/)
Actixel
Expert Level 1
Galaxy A
Cihazın alt segment çok çamur atma bence
0 Likes
Galaxy A
Evet bende sorun var. Cihaz donuyor. Samsung yazısı kalıyor. Cihaz bakım 4gb gösteriyor. Düzelmiyor. Bi kaç saat sonra düzeldi. Fakat uygulama atıyor. 11 Android OneUI 3.1.1 Çok aşırı sorun yaşıyor Screenshot_20211224-150816_Samsung Members.jpg
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen ya fazla sorun var
Buko
Active Level 2
Galaxy A
Samsung uzaktan destek i kullandınız mı