cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung health uygulaması açılmıyor

(Topic created on: 06-15-2022 10:34 PM)
488 Views
BOSSAFK
Active Level 3
Options
Galaxy A

A31 cihazımda samsung health uygulaması başlangıçta izin ver dediğimde uygulama kurulamadı şeklinde hata veriyor.(altta paylaştım hata görselini). Verileri sıfırladım,önbelleği temizledim,uygulamayı silip tekrar yükledim,izinleri kontrol ettim ama düzelmiyor,sorun çözülmedi.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Eğer cihaz yazılımı güncel değil ise ayarlar kısmından yazılım güncellemesi kısmından cihaz yazılımını en son sürüme kadar güncelleyin yazılım güncel olmaz ise hatalı çalışabilir cihaz.
Cihaz içerisinde bulunan hatalı uygulama son sürüme kadar güncel ise ve cihaz yazılımı da güncel ise sorunlar buna rağmen devam ediyor ise verileri yedekleyip cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum sıfırlama işlemi yaparak sorununuzun düzelmesi gerekiyor.

View solution in context

4 Comments
BOSSAFK
Active Level 3
Galaxy A
Hatanın ekran görüntüsü buradaScreenshot_20220615-223005_Samsung Health.jpg
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
- ağ ayarlarını sıfırlayın
- olmuyorsa tüm fabrika ayarlarına sıfırlayın
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Eğer cihaz yazılımı güncel değil ise ayarlar kısmından yazılım güncellemesi kısmından cihaz yazılımını en son sürüme kadar güncelleyin yazılım güncel olmaz ise hatalı çalışabilir cihaz.
Cihaz içerisinde bulunan hatalı uygulama son sürüme kadar güncel ise ve cihaz yazılımı da güncel ise sorunlar buna rağmen devam ediyor ise verileri yedekleyip cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum sıfırlama işlemi yaparak sorununuzun düzelmesi gerekiyor.
BOSSAFK
Active Level 3
Galaxy A
Evet her ikisi de en güncel halde