cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung hadi aslanım yaparsın sen

(Topic created on: 04-06-2022 08:32 PM)
130 Views
antrenoux
Active Level 6
Options
Galaxy A

Bak kuruduk kaldık burada, ayrıca artık her sene her sene aynı taktik falan ama bi vazgeçin, artık gönder şu A51 ile A71'e Android 12 güncellemesini de millet rahatlasın.

14 Comments
Bassern
Active Level 4
Galaxy A
Zor kanka samsung Turkiye ye yazman lazım
antrenoux
Active Level 6
Galaxy A
Aynı şey kanka burası onların zaten, alayı görüyor görüyorda oralı değiller
salihz
Expert Level 1
Galaxy A
O da yetmez CEO'ya demek lazım
Bassern
Active Level 4
Galaxy A
Yaw yilda 40 tane telefon cikaran samsung hangi birine baksın guncelleme yuklesin birde her ulkeye farkli rom isi zor bi yerde hak veriyorum
salihz
Expert Level 1
Galaxy A
AGA ÇIKARMASIN TELEFON. Zırt pırt telefon çıkarcağına az ve öz yapsın. Kaliteli olsun ama fiyat performans olsun mesela A32, A52, A72 serisi güzeldi. Ama 3 e geçince fiyat 8k oldu. Orta segment telefona o paralar çok fazla.
Bassern
Active Level 4
Galaxy A
En iyisi a serisinde a71 aga 4 bin liraydı icinde snapdragon 730g var a72 de bile 720g var cok sattı a51 ve 71 fiyatı gomdüler sasırmadim bundan sonra Apple alırım 8k vereceksem orta sınıf tele
antrenoux
Active Level 6
Galaxy A
Yani diyorsunuz ki iş yapmayanın yapmayanına iletelim Genel müdür, müdür, ceo, semülallahülhamide
MrElliotA
Active Level 5
Galaxy A
Adamların son gün verme huyu var. C2 sürümüyle 1,5 ay boyunca boş teste girdi yazılım. 5-6 kez aynı sürüm test edildi. Sonra ne oldu? Başka versiyona yükseltildi. Yazılımda gerçekten bir sıkıntı olsaydı diğer ülkelerde de birçok kez aynı sürüm teste girerdi. Amaç oyalamak.
twinworld
Active Level 6
Galaxy A
Tamam da arkadaşlar bende aylardır sabırsızlıkla bekliyorum forumdan haberleri takip ediyorum sonuç hayal edip beklediğimiz bir çok özellik verilmiyor.keske beklediğimize değse...