cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung > Müşteri anlayışı

(Topic created on: 06-10-2021 03:28 PM)
87 Views
depthlie
Active Level 6
Options
Galaxy A

A70'e 3 ay önce gelen güncellemeden (!) sonra telefonun kamerasında odaklanma ve yan taraflarda mavimsi buğulanma olduğunu kaç kez hata raporu göndermeme rağmen sürekli aynı cevapları vermeniz ne tür bi müşteri anlayışı. iki kez fabrika ayarlarına sıfırladım. onlarca kez kamera verilerini sildim. inatla aynı şeyleri yazmaya devam ediyorsunuz. komiksiniz

image

13 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Bir daha gönderin ve sorunu ekran kaydedici ile belirtin o sefer otomatik cevap gelmeyecektir

Otomatik cevap gelmemesi için sorunun açık bir şekilde iletmenizi öneririm ama bu sorun yeni gelicek yazılım güncellemsi ile düzeldi ŞEKERCİZADE veya İnfondroid biliyor olması gerekiyor

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum bakarsınız https://bit.ly/33WO9d8
depthlie
Active Level 6
Galaxy A
bro ekran görüntüsü aldım bu beşinci hata raporu dalga geçer gibi sürekli aynı cevapları veriyorlar bunu anlamıyorum ben
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Benim members kullanıcı Adımı yazıp bir daha denemenizi öneririm
Sorunu çok açık bir şekide ifade ediniz
depthlie
Active Level 6
Galaxy A
beni Alfatürk gönderdi falan yazayım bi belki akıllanırlar 😃 valla bizzat gece çektim sorunu görmeleri için ama yine aynı cevabı verdi arkadaşlar artık umudu kestim ben de
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
😀 😂 👍 dediğim gibi sorun muhtmelen %80 düzelmiştir yeni gelecek yazılım güncellemsi ile
depthlie
Active Level 6
Galaxy A
senin sözün işliyor buralarda 😀 bunlara keşke biraz kızsan da ayaklarını denk alsalar 🤪
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy A
Merhaba kardeşim,
Ben Ukrayna sürümünde mayıs yamasını kullanıyorum. Mayıs yaması ile odaklanma sorunu büyük anlamda çözüldü. Şuan nadiren odaklanmama yapıyor. İnşallah en kısa sürede ülkemizde de yayınlanır ve sorunun çözülür.
depthlie
Active Level 6
Galaxy A
kanka bir de yanlarda mavimsi bir buğu sorunu var o da çözüldü mü acaba?
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy A
Bende şuan öyle bir sorun yok knk