cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung galaxy a52 ön kamera odak sorunu

(Topic created on: 01-07-2022 06:54 PM)
459 Views
umrntekin
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung galaxy a52 cihazımı 3 gün önce aldım. Arka kamerasında hiç bir problem yok fakat ön kamera odaklamıyor. Fabrika ayarlarına sıfırladım ama fayda etmedi.Ne yapmam gerekiyor?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Çünkü ön kamerada otomatik odaklama yoktur veya odak yoktur ,sabit odak belirlenmiştir

Belli bir uzaklıktan net çeker odak dışı kaldığında bulanık sonuç alırsınız bu ön kamerada odak olmayan her cihaz için geçerlidir bu sorun değildir konsept gereğidir

View solution in context

7 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Çünkü ön kamerada otomatik odaklama yoktur veya odak yoktur ,sabit odak belirlenmiştir

Belli bir uzaklıktan net çeker odak dışı kaldığında bulanık sonuç alırsınız bu ön kamerada odak olmayan her cihaz için geçerlidir bu sorun değildir konsept gereğidir
umrntekin
Active Level 1
Galaxy A
Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. Özellikleri arasında otomatik odaklama var olarak gözüküyor. Fakat belki de ön kamerada yoktur. Eğer öyleyse hiç iyi bir özellik değil.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Ön kamerada maalesef yok kardeşim

Rica ederim kardeşim ne demek 😊
0 Likes
umrntekin
Active Level 1
Galaxy A
Evet yokmuş ben de yeni gördüm.
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Telefonunuza gelecek yeni bir Yazılım güncellemesini bekleyin Çünkü yazılımsal hata olabilir ve gelecek yeni bir yazılım güncellemesi cihazınızı düzeltebilir
0 Likes
umrntekin
Active Level 1
Galaxy A
Umarım öyle olur. Cevabınız için teşekkür ederim.
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Ne demek önemli değil