cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung galaxy a33 xiaomi powerbank ile çok yavaş şarj oluyor

(Topic created on: 11-03-2023 09:07 PM)
67 Views
Members_nq09O6i
Active Level 1
Options
Galaxy A

A33 cihazım powerbank ile çok yavaş şarj oluyor. Farklı kablolar denedim, faklı telefonlar denedim, sonuç olarak ne telefonda ne kabloda ne de powerbankte bir sorun bulamadım, sadece benim telefonumu çok yavaş şarj ediyor, diğer cihazları gayet hızlı şarj ediyor. telefonumun hızlı şarj özelliği çalışmadığından dolayı garantiden şarj soketini değiştimm yine de powerbank çok yavaş şarj ediyor

7 Comments
Galaxy A
Cihazı yedek al ve sıfırla yine olmazsa teknik servise ver bakılsın,belki montaj sırasında bir hata yapılmıştır.
0 Likes
Galaxy A

hızlı şarj özelliğim çalışmıyordu, servise verdikten sonra bu sorun düzeldi, prize takıncı hızlı şarj oluyor bir sıkıntı yok, powerbanke takınca servisten önceki gibi yine yavaş şarj ediyor hiç bir **bleep** yok.

Galaxy A
O zaman powerbank sorunlu.
0 Likes
Galaxy A

benim telefonum dışındaki cihazları olması gerektiği gibi şarj ediyor, 2 telefon 1 tanede tablette denedim, tabletin markasıda samsung

Solution
Galaxy A
Desteklemiyor olabilir.
0 Likes
Solution
TR_Gedikli
Active Level 2
Galaxy A
Samsung şarj teknolojisi ile xiaomi nin hızlı şarj teknolojisi farklı . Xiaomi qualcomm teknolojisini kullanıyor bu nedenle sen cihazı şarj etmeye çalışınca muhtemelen 15w ile şarj oluyor
0 Likes
Galaxy A

15w ile şarj olsa iyi, çok daha düşük bir hızda şarj oluyor. neyse samsung başka cihazları desteklemiyor galiba, başka bir cevap bulamıyorum

0 Likes