cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung galaxy A70 sim kart sorunu

(Topic created on: 01-27-2022 01:20 PM)
1632 Views
TTK60
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Son zamanlarda surekli olarak durup dururken sim kart yok uyarisi aliyorum. Bazen telefonu acip kapattigimda veya ucak moduna alinca duzeliyo. Bunlarla duzelmezse sim kart yuvasini cikartip tekrar takinca kendine geliyor. 

Ayni modelden bir arkasikds var oda ayni hatayi aliyor sorun tam olarak nedir?

3 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Telefonunuzda kesinlikle bir yazılımsal hata var cihazınızı sıfırlamanız gerekiyor Şu işlemleri yaparak cihazı sıfırlayabilirsiniz uygulamalar ekranına Gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin genel yönetim yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın cihazınızı sıfırlamanız a rağmen Sorun devam ederse incelenmesi için hata raporu gönderin şu işlemleri yaparak hata raporu gönderebilirsiniz uygulamalar ekranına Gelin
Samsung menbırs uygulamasını bulun tıklayıp girin 6'da yer alan yardım Alın Yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı yazın önemli ayrıntılar ekleyin kişisel bilgilerimizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder Bu yazı seçeneğini mutlaka açık halde bırakın sorununuzun sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken
Samsung menbırs uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın raporu tamamen gönderilene kadar mutlaka uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporu tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir

Hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz
Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra konu ile ilgili olarak mümkün olan en kısa zaman içerisinde
Samsung menbırs uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır
0 Likes
TTK60
Beginner Level 3
Galaxy A
Cihazimi sifirlarsam eger icerisindeki bilgiler kaybolur mu?
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba TTK60,

Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes