cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung galaxy A21s

(Topic created on: 01-03-2021 10:21 PM)
578 Views
oğuzhan0
Active Level 2
Options
Galaxy A

Samsung galaxy a21s telefonumda gece yatarken bıraktığımda sabah bıraktığım şarjdan %2,%3 veya %4 azalmış oluyor Samsung galaxy a21s kullananlara soruyorum sizdede oluyormu ? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba oğuzhan0,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

33 Comments
EfeA21s
Active Level 8
Galaxy A
evt bende a21s kullanıyorum ve oluyor
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
normal durum daha kısıtlı hale (derin) uyku moduna 8 tane kullanmadiniz uygulamayı ekleyin en fazla 1 ve 2 düşecek
oğuzhan0
Active Level 2
Galaxy A
8 den fazla olurmu
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
Olur hocam bende işime yaramaz herseyi kaldırdım 5 uygulamayı derin uyku moduna alıyorum sorun olmuyor
A21SEMRE
Active Level 3
Galaxy A
ben 4 gun once birinci a21s servise verdim 10 gunde cihaz hata verdi ekranda servis yeni bir cihazla degisimi yapti simdi yenisindede digerinde oldugu gibi masada dokunmatik bazen algiliyor bazen algilamiyor inanin 4 gun oldu yenisi verileli 7 senedir samsung kullaniyorum ilk defa bir telefonundan sogudum yarin goturup satacm baska bir tel alacam
A21SEMRE
Active Level 3
Galaxy A
filim izliyorum ileri almak icin telefona kaba kuvvet uyguluyorum elime alinca normale donuyor
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
öncelikle sorun yaşamışsıniz ilk aldınız 21 s hangi mağaza ikinci hangi mazadan aldiniz
A21SEMRE
Active Level 3
Galaxy A
ilk aldigimi vodofondan ikinci aldigimi yetkili samsung servisinden
A21SEMRE
Active Level 3
Galaxy A
inanin yarin goturup 4 gunluk telefonu satacam bugun kamera cevresi ve bi kac yerde dokunmatik masanin ustunde algilamiyor guncellemeyide yaptim ama sorun cozulmedi illa elimizdemi kullancaz hicmi masa uzerine birakilmayacak