cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung galaxy A10s

(Topic created on: 06-30-2021 05:24 PM)
103 Views
Tipimdeğilsin
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy A10s kullanıyorum Benim telefonum hattı Vodafone ama volte yazısı çıkmıyor neden kaynaklanıyor bu bir güncellemeden sonra benim bu gitti arada bir gelip gidiyor neyden kaynaklanıyor güncellemeden sonra böyle oldu önce de vardı bol tey Telefonları hep güncellemeler bozuyorlar Android 11 gelirse telefon zaten mahvedecekler Çünkü telefonlar Donuyor bunun acilen giderilmesi lazım yazılım öyle olmaz lazım önce

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Tipimdeğilsin,

A10S cihaz için VoLTE özelliğini operatörünüz üzerinden aktif etmeniz gerekir.

• Bulunulan bölge yeterli sinyal alınamayan bir bölge olabilir. Farklı ve daha iyi sinyal alınan bir bölgede deneme sağlamanız gerekmektedir.

•  Operatöre ait app’den hat durumunun kontrol edilmesi gerekir. ( Örneğin Turkcelll için ; Digital Operator > Yardım > Mobil Arama Bağlantı Kontrolü)

•  Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla > Fabrika ayarlarına dön işlemi yapılmalıdır.

Tüm kontrollere rağmen sorun devam ettiği takdirde sim kart profilinin kontrolü, sıfırlanması için hizmet aldığınız operatörle görüşme sağlayınız.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Tipimdeğilsin,

A10S cihaz için VoLTE özelliğini operatörünüz üzerinden aktif etmeniz gerekir.

• Bulunulan bölge yeterli sinyal alınamayan bir bölge olabilir. Farklı ve daha iyi sinyal alınan bir bölgede deneme sağlamanız gerekmektedir.

•  Operatöre ait app’den hat durumunun kontrol edilmesi gerekir. ( Örneğin Turkcelll için ; Digital Operator > Yardım > Mobil Arama Bağlantı Kontrolü)

•  Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla > Fabrika ayarlarına dön işlemi yapılmalıdır.

Tüm kontrollere rağmen sorun devam ettiği takdirde sim kart profilinin kontrolü, sıfırlanması için hizmet aldığınız operatörle görüşme sağlayınız.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes