cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung galax a54 5g cok ısınma

(Topic created on: 07-28-2023 11:20 PM)
247 Views
kagankara
Active Level 3
Options
Galaxy A

İlk çıktığında almıştım o günden beri ısını kulananlar varsa onlardada oluyomu 40 42 dereceyi görüyor ne yapmalıyım servise göndermelimiyim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba  kagankara ,

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

7 Comments
kagankara
Active Level 3
Galaxy A
Knk nerden bakıyon
kagankara
Active Level 3
Galaxy A
37 derece
kagankara
Active Level 3
Galaxy A
Ben yarın servise göndercem
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Her 😂😔telefon ısınıyor
kagankara
Active Level 3
Galaxy A
Reis bu başka ısınıyor 10 icinde 38 39 derece oluyo normalmi
sivhaba
Active Level 7
Galaxy A
Ben de ön siparişle alanlardanım , ısınmadan çok şikayet ettim. Son iki güncelleme sonrası ısınma şikayetim yok oldu ancak ben farklı tema kullanıyorken varsayılan temaya döndüm. Tahminim tema tercihi ısınmaya etki ediyor. Varsayılan temaya dönün , birkaç gün öyle takip edin (oyun kaynaklı ısınma için birşey diyemem ben oyun oynamıyorum)
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba  kagankara ,

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD