cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung güncellemeyle A53 ün içinden geçti

(Topic created on: 07-02-2023 05:44 PM)
87 Views
heyo123
Active Level 8
Options
Galaxy A
GÖKYÜZÜNÜ PİKSELLİ ÇEKİYO


 
 

 

 
 
image
GÖKYÜZÜNDEKI PİKSELLENMEYI GÖREBILIRSINIZ
 
 
Haziran güncellemesi ayın 22 si gibi geç vakitte gelmesine rağmen şu soruna bakarmısınız hem geç verdiler hem de sorunlu geldi . Fotoğraf modunda gökyüzünde değişik yazılımdan kaynaklanan renk izleri ve video modunda 144p yi andıran piksellenme sorunu. Geçen gün geceleyin uzun pozlama yaptım ormanda etrafta olmamasına rağmen beyaz renginde nokta nokta fotoğrafın heryerinde yıldız şeklinde izler vardı dedim ki eyvah uzun pozlama da bozulmuş . Temmuzda düzelmesse satıcam telefonu ya da değişim kampanyasına bakıcam. Tertemiz sorunsuz aldığımız telefon güncellemeyle ne hale geldi. Koskoca samsung videonun bozulduğunu test edemiyo mu ? Bana bozuk güncelleme yolluyo 
7 Comments
S22_Ultra
Active Level 5
Galaxy A
İşte incelemeden veriyorlar
ComradeS62
Active Level 6
Galaxy A
Güncellemeleri test etmiyorlar ki baştan salma güncelleme veriyorlar telefon ısınıyormuş kamera kötüymüş kasıyormuş umurlarında değil. Mayıs ve Haziran güvenlik güncellemeleri A53 cihazını çöpp etti resmen. Bir daha ki temmuz güncellemesi gelince iyice telefonun içine eder sonra dalga geçer gibi telefona format atın düzelir diye çözüm sunarlar klasik samsung işte :d
ComradeS62
Active Level 6
Galaxy A
Telefona format attım düzelen hiç birşey yok bu sorunlar format atarak düzelecek sorunlar değil yazılım kaynaklı sorun diye hata raporu gönderiyorum.
Hata raporuna gelen cevap = Verilerinizi yedekleyin cihazına format atın sıfırlayın oluyor gene 😂😂
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Ayy bu çok iyiydi son cümle, kahkaha attım. 😂
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Keşke yazılım ekibi güncellemeyi test edip de yayınlasa. Adamların o kadar modeli var güncelleme yapmaktan test etmiyorlar ki adamlar...
ComradeS62
Active Level 6
Galaxy A
Muhtemelen sadece S ve Z fold yani amiral gemileri serilerinin güncellemelerini test ediyorlar geriye kalan serileri baştan salma test etmeden veriyorlar. İşte A serisi M serisi aman salla gitsin diyorlardır
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba heyo123,

 

Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

 

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:

 

• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

 

• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes