cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung eski cihaz vs yeni cihaz

(Topic created on: 10-08-2022 09:33 PM)
288 Views
nememurualkolbey
Active Level 8
Options
Galaxy A

Yeni cihaz kadar iyi bisey yok a20 aldım 6 ay kullandım geçen sene çok berbattı a03 aldım güzel ya bilmiyorum banami öyle geliyor

15 Comments
Galaxy A
Bu arada 1 yıl içinde vivo kullandım baktım olmayacak yine samsung
Emir_Can
Active Level 7
Galaxy A
6 yıl boyunca samsung on7 kullandım
Ve şimdi samsung a33 kullanıyom
Galaxy A
6 yilmi ben 6 ayı geciremiyorum
_melo
Active Level 4
Galaxy A
4 yıl A7 2017 kullandim suan S22 ye geçtim mükemmel bir rahatlık geldi 😅
a30000
Active Level 1
Galaxy A
A03 kötü telefon keşke a21 veya a11e geçseydiniz hızlı şarj olmayan telefonmu kaldı a20de bile hızlı şarj var ve a50 kullanıyorum 1.5 yıl oldu alalı çok memnunum
Galaxy A
Biliyorum fakat yenilik önemli a20 yi aldım sırf amoled hızlı şarj var diye amoled in a si bile yok kalitesiz hızlı şarj ise hiç etmiyordu
a30000
Active Level 1
Galaxy A
Siz bilirsiniz yinede tabi ama, işlemci berbat kamera berbat hızlı şarj yok atdan inip ite binmişsiniz yenilik önemliyse kimse iPhone 6,veya 7 almazdı hayla çatır çatır satılıyo. Hadi hızlı şarjı geçtim typ-c bile değil çabuk bozulanlardan
Galaxy A
🤣🤣🤣güldür güldürde "sana telefon alacam"karakteri geldi aklıma yazdıklarını okudugumda😂!
Ne alaka ,nasıl bir cümle kurulumu bu🥳!
Öncelikle eski yeni olayını düz mantıkla bakarak iyi kötü olarak değerlendiremezsiniz!Mesela ben Galaxy Note 4 ve Galaxy M12 kullanıyorum Note 4 on yıllık M12 bir yıllık bir cihaz ama Note 4 her türlü ağır basıyor.Kıyaslama yaparken yıl,teknik özellik,stabillik,boyut ve kullanıcı deneyimlerini araştırarak veya deneyimleyerek yaparsanız daha doğru olur.
Galaxy A
Bassa ne yarar acaba Android kaç acaba o sizin dediğiniz şu anlama geliyor s3 de amoled var ama bu cihazda yok hessbi