iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Samsung değişim onayı vermeli!!!!!

(Konunun oluşturulma tarihi: 4 hafta önce)
TeknoB
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A

Samsung’un popüler telefonları, can sıkan sorunlarla karşı karşıya!

 

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden Samsung, piyasaya sürdüğü A ve M serisiyle oldukça popülerlik yakaladı.

Satışlarının büyük çoğunluğunu orta ve uygun fiyatlı telefonlardan elde eden Samsung, bu telefon kategorisini sürekli olarak yeniliyor ve ürün gamını da artırıyor. Ancak son zamanlarda Galaxy A ve Galaxy M serisi kullanıcıların yeni bir sorunla karşı karşıya olduğu bildiriliyor.

Galaxy A ve Galaxy M serisi telefonlar, yeniden başlatma ve kasma sorunları yaşıyor

Samsung’un haberleriyle tanınmış Sammobile isimli internet sitesine göre Galaxy M ve Galaxy A serisi kullanıcıları yeni sorunlardan dolayı şikayetçi. Rapora göre bu seriyi kullanan kişilerin çoğu hem yeniden başlatma, hem de telefonların yavaşlaması sorunlarından muzdarip.

 

Etkilenen modellerin çoğu ise oldukça popüler ve büyük bir kitleye sahip. Bunlar; Galaxy A50, Galaxy M31, Galaxy 50s, Galaxy A51, Galaxy M31 ve Galaxy M30s gibi modellerden oluşuyor. Bu telefona sahip kullanıcıların çoğu, özellikle son güncellemelerle birlikte donma sorunlarının ve aniden yeniden başlamaların olduğunu bildiriyor.

Şu anda Samsung’un bu konu hakkında bir açıklaması bulunmuyor. Ancak sorunun donanımsal mı yoksa yazılımsal nedenlerden olup olmadığı da epey merak konusu. Zira etkilenen modellere bakıldığında hepsi Exynos 9610 ve Exynos 9611 yonga setlerini kullanıyor. Dolayısıyla bu sorunun temelinde donanımsal bir hatanın yatması ihtimalini de göz önünde bulundurmak gerek.

 

KAYNAK;MEDIATREND

10 Yorum
Tony212
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Sen birde note serisi gör lite olani
TeknoB
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
Şaka gibi valla bilmiyorum lite serisini a51 var birde bende aynı problemler ondada var zaten birinde a51 de 9611 a50de 9610 var şarj vs problem ile dolu ve sadece bizim ülkede değil tüm satış yapılan ülkelerde aynı
0 Övgü Puanı
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Anakart değişimi oluyor sıkıntısız

Bizim ülkemizde de var bu sorun bazı cihazlarda var ve bir kullanıcı yazmıştı bana bende servise vermesini önerdim ve sıkıntısız bir şekilde anakart değişmişti

Garantili cihazlarda sıkıntısız bir şekilde değişiyor
0 Övgü Puanı
TeknoB
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
Denetimi baştan yapabilirdi samsung 👍
Deniz65
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Merhabalar, telefonum Galaxy A50 3 aydır uzun süreli kapanıp açılmıyor.Servise gönderdim 1400 TL'lik masraf çıkardılar anakart ve kasa değişecekmiş bu paraya değer mi değmez mi merak ediyorum.
TeknoB
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
Değmez eski deneyimle sabit daha çabuk tekrar bozuluyor yapılan cihazlar yapılıyorsa sıfır ile değişmeli fabrikasyon hata ile satmayı biliyorsa yeni güncel cihazlada değişme gitmek zorunda
0 Övgü Puanı
Deniz65
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Haklısınız, öğrenciyim ve telefonum bu sorunları çokça yapmaya başladı 3500 4500 tl arası samsung ya da başka bir cihaz öneriniz var mıdır acaba?
0 Övgü Puanı
TeknoB
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
Alabilirsen s serisi almaya çalış yoksa eğer a52 yada a72 olabilir ama bence s serisi ama kendime alacak olsam apple alırım bu saatten sonra başka cihaz alınmaz güncelleme vs problem hep Androidlerde
0 Övgü Puanı
Deniz65
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
S10 ultra A52 ya da İphone SE olabilir ama İphone SE biraz küçük kalıyor.İphone 11 fiyatlarında indirim olursa mükemmel olur.