cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung cozum bul artık

(Topic created on: 09-21-2022 09:18 PM)
397 Views
ysmnn
Active Level 10
Options
Galaxy A

Ya bu Samsung ne yapiyor boyle forumda  dolasirken kac  sikayet goruyorum  isinma ile ilgili  isinmayan cihazlar bile isinmaya  baslamis..Guncellemeleri test etmiyormusunuz Allah askina  Cihazlarda  ki bu isinma sorununu cozecek  guncelleme yayinlasaniz iyi olucak ..

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
Bu durum yazılımsal hata olma ihtimali de var

View solution in context

15 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
Bu durum yazılımsal hata olma ihtimali de var
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Hayir degil kac defa gonderdim. Degil ayni seyi yazma lütfen 2 aydir hata raporu yolluyom ben
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Abla sen cihazı serviste iade etme talebine başvurmuştun Onun sonucu belli oldu mu veya tüketici hakem heyetine başvuracak mısın
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Daha basvuramadim bazi saglik sorunlarm cikti
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Geçmiş olsun.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aleykümselam abim menbırs bende çok bozul selamünaleyküm
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Knk benim gonderi bak
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Bende ısınma olmz android 12 gelse bile çünkü çözümünü buldum O ISINMALAR NEDEN OLUYOR ÇÜNKÜ TELFONDA ÇOK DOSYA BİRİKİYOR ayrıca depolama ile ilgili değil bu atık dosyalar yüzünden oluyor bunlar.ÇÖZÜMÜ BAZI KİŞİLERE VERDİM ve çok işe yaradığını söyledi ler bana AMA DM DEN veriyorum
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Neymis. O cozumler