iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Samsung bu politikasıyla devam etsin

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-16-2022 03:26 AM)
Gncaslan
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba değerli arkadaşlar. 

Samsung A50 kullanıcısıyım ve hiç memnun değilim. 
Telefonumda android 10 sürümü yüklüdü, gerek pil performansı gerek hız performansı gayet iyiydi ve stabil bir çalışması vardı. 
Android 11 yükledim, pil performansı yarı yarıya düştü, ram kullanımı arttı. 
Ben android 10 sürümüne geri dönmek istiyorum ama samsung firmasının izlediği politika buna izin vermiyor.
Yani sürüm düşünemezsin diyor bir nevi kullanıcıya. 
Güvenlik açığı mı oluşuyor sürüm düşürünce ne oluyor yani.
Hazırlarsın bir kullanıcı sözleşmesi. 
Sürüm düşürme işlemi cihazınızı garanti dışı bırakır ve Güvenlik açıklarından doğacak zararlardan kullanıcının kendi sorumludur dersin olur biter.

Bir daha asla ve asla samsung almam aldırmam. 
Böyle politika mı olur.
Telefon benim, istediğim yazılımı yükleme hakkına sahibim.

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Gediz
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba Gncaslan,

Ürüne yetkisiz müdahale ile kurulan yazılımlar cihaza kalıcı zarar verebildiği gibi ürünü garanti kapsamı dışına da çıkarabilmektedir. Stabil kullanım için yetkisiz işlemleri önermemekteyiz.

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

3 Yorum
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
3 yıllık telefon kanka ne bekliyorsun ki
TheGreatOptimusPrime
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Bootloader aç,custom ROM'u bas.Android 10 yükle.
Çözüm
Gediz
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba Gncaslan,

Ürüne yetkisiz müdahale ile kurulan yazılımlar cihaza kalıcı zarar verebildiği gibi ürünü garanti kapsamı dışına da çıkarabilmektedir. Stabil kullanım için yetkisiz işlemleri önermemekteyiz.

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD