cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung bir daha evime giremez

(Topic created on: 05-13-2022 06:41 PM)
136 Views
çöpsung
Active Level 1
Options
Galaxy A

Bugüne kadar 5 adet farkli samsung marka telefon kullandim son kullandigim telefonu yetkili servisiniz bozup teslim etti.Ayrica evimdeki tüm elektronik eşya buzdolabindan tv ye kadar samsung marka son bu servis rezaletinden önce 13.000 tl ye s8+ plus smasung tabletinizi almistim.iyi ki siparişimi iptal etmisim.Bir daha çöpün evimden içeri giremez. Hakem heyeti falan ugrasmayacagim benim  telefonunumdan zararirim 3500 tl benim için önemsiz bir  para sen kendi zararini düşün samsung yalandan arayarak telefonla ulasmaya da kalkma kendi rezalet servisini hakli buluyorsun.evimdeki beyaz eşyalarinda sürekli ariza veriyor her yedek parca sorsan garanti dışı  parcalarinda gereksiz pahalı.4k samsung tv icerisindeki isletim sistemi android degil  samsungun kendi isletim sistemi yazilim destegi sifir hicbir uygulama magazasinda yok tarayici cogu siteyi acmiyor bile tv alacaklara tavsiyem samsung tv lerinden uzak dursun.Samsung birdaha evime giremez nokta 

17 Comments
Tanercelık
Active Level 7
Galaxy A
Hacı abi o zaman iyi araştıracan adam sana android tv dedide android çıkmadıysa sen haklısın ama öyle bir şey olmayacağı için iyi araştır almadan önce içerisindeki işletim sistemini. Şahinde araba Mercedes de araba senin akıllı tv mantığına göre
0 Likes
ÇÖPSUNG1
Active Level 6
Galaxy A

Anlamadan yazmissiniz ben android cikmadi mi yazdim daha once yazdiklarimi tekrar tekrar okumanizi tavsiye ederim burada konu basligi televizyon mu yoksa telefon mu ben konuyu ne uzerine acmisim bir bakiniz oyle ayrica icerisini arastiracak bir durum yok internette bu sistemle ilgili bir bilgi de yok konu tekrar ediyorum televizyon degil konuyu carpitmayalim

0 Likes
Tanercelık
Active Level 7
Galaxy A
İnternette her bilgi var sen bakmayı bilmiyorsun Samsung o TV nin a dan z ye tüm özelliklerini belirtmiştir. İçerisindeki sistemde büyük ihtimal TİZEN dir. Oda akıllı tv ama android değil TİZEN var sen madem android kullanmak istiyorsun o zaman o TV lerden alıcsksın
0 Likes
ÇÖPSUNG1
Active Level 6
Galaxy A

Android kullanmak istedigimi de belirtmememisim televizyon konusunda iyice anlayin fanboyluk sizin yaptığınız Android benzeri yazilim ve mağaza desteği olmadığını yazmışım

0 Likes
Tanercelık
Active Level 7
Galaxy A
Araştır aga mağaza varmı yokmu o kadar para veriyorsun bi akıllı kelimesine kanma hemen. Sözde 1000 liralık telefonda akıllı 25 binlik s22 de akıllı alırken araştırmıyon sonra burda laf yapıyorsun mağaza yok o yok bu yok
0 Likes
ÇÖPSUNG1
Active Level 6
Galaxy A

Yukarida size yeterince yanit verildi

0 Likes
ÇÖPSUNG1
Active Level 6
Galaxy A

Ayrica herkesin kendi tercihi karisamam.

0 Likes
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba çöpsung,

Yaşamış olduğunuz süreçler için üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Dilediğiniz zaman bizimle, 444 77 11 numaralı çağrı merkezinden ya da canlı destek kanallarımızdan iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Tüm talepleriniz için ilgili ekiplerimiz her zaman bilgi vermeye hazırdır.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes