iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Samsung bilerek telefonun performansını düşürüyor!

(Konunun oluşturulma tarihi: 07-06-2022 01:35 PM)
Sakarya54team
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A

Bugün farkettim telefonu yeniden başlattım ekran kendini açar açmaz kararttı telefonda kasmalar android 12 geldiğinden beri bitmiyor pil 2-3 saat gidiyo maks oda oyunlarda birden 1 fpse düşüyo He rezil telefonun ismi de a51

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Gediz
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba Sakarya54team,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

12 Yorum
Galaxy_A11Samet
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
A11de olsa eywda a51de olması garip
Sakarya54team
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
A53e geçsinler diyo yapıyolar
Galaxy_A11Samet
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Doğruu ya a11 benim telefon android 12de ne olcak acaba sonunu getirirler belkide
HalidErdoğan
Active Level 10
Seçenekler
Galaxy A
Ben de artık öyle düşünmeye başladım 😔
TabS7ege
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A
Sorunun herkeste olduğunu düşünmüyorum ben şuan memnunum. Kutudan ilk çıktığı sürüme göre and 12 daha başarılı bence. (oyun oynamıyorum) günlük kullanımda kasma veya donma olmadı. Sadece animasyonlar iyi değil ve bu yüzden başka launcher kullanıyorum.
Sakarya54team
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Samsungu baştan almakla hata ettim
TabS7ege
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A
Performans konusunda diğer android lere göre daha düşük ama farklı özelleştirme ve servislere sahip. Tercih yaparken öncelikleri belirlemek önemli.
BerkeBodurA31
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A
Aynen dediginiz gibi performans konusunda cok kotu. (Bahsettigim one ui ana ekrani, bildirim paneli)Ama ozellistirme bakamindan guzel yanlari bulunmakta.
Mustafa3437
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
Sadece Samsung'da yok bu planlı eskitme olayı hemen hemen her markada mevcut Apple bile kendi açıkladı. Kasma donma yaşıyorsanız keşke yüklemeseydiniz. And 12 nin 11 den daha kötü olduğu bilindik bişey herkes bangır bangır yazdi çizdi söyledi forumda. Sisteme daha çok özellik daha çok yük getiriyor.
Pil konusuna gelince de 1,5-2 senedir kullanıyorsanız bitmesi normal.