cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung benden habersiz parça değiştirmiş

(Topic created on: 10-24-2023 08:57 PM)
301 Views
heyo123
Active Level 8
Options
Galaxy A

imageBURDA TAM OLARAK HANGİ PARÇALAR DEĞİŞMİŞ ?BİLENLER YAZABİLİR Mİ ?

A53 cihazımda hayalet ekran sebebiyle 2.kez servise gittim ekran değişimi için sonra evde ben yokken babamı arayıp ( ilk önce beni istemişler ) ana kart şarj soketi gibi fazladan parça değiştirdik cihaz sıfır gibi oldu demişler.Anakart değişmişse telefonum zarar görmüşmüdür ? İlk baştaki orjinalliği gitmiş midir ? Kullanılan anakart orjinalmidir gibi sorular aklıma geldi sizce bişey olur mu ? 
8 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Kutudan cikar gibi olur
2 orjinaldir yetirmez
victorhugo
Active Level 9
Galaxy A
Yetkili teknik servise vermişsin nasıl çakma parça takabilirler ?
Galaxy A
Takılan yerler çok var ama biz üşenip peşine düşmüyoruz veya kimse cihazı açıp"orjinal mi"diye kontrol edemiyor.Bu sebeple çok güvenmemek lazım çünkü ilk ğretilenle yedek üretim birebir aynı olmayabiliyor.
0 Likes
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
1. Ekran, batarya ve arka kapak değişmiş sanırsam.
2. Anakart değişmiş tek telefona birşey olmaz, orjinaldir. Telefon fabrikadan çıkmış gibi olur.
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
Bir önceki ekran değisimindeki ekranla bu ekran arasında farkı hemen hissettim ahizedeki hoparlör kısmından bile anladım renk tonu olsun vs kafam ona takıldı
Galaxy A
Batarya değişmiş ekran değişmiş doğal olarak kasa da değişmesi lazım 3.su de o ekran zaten kasayla yekpare geliyor. İkisi birlikte değişiyor.
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
Şey farkettim bir önceki ekran değisimindeki ekranla bu ekran çok farklı aradaki farkı hemen hissettim kafam ona takıldı
0 Likes
kaanAkkurt
Active Level 7
Galaxy A
Psikolojik olarak hissetmiş olabilirsiniz o şekil mediamarkt mağazasına gidip telefonunuzu karşılaştırabilirsiniz aynı olduğunu anlarsiniz