cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung almayin kesinlikle..

(Topic created on: 08-31-2021 05:09 PM)
284 Views
ess02
Active Level 1
Options
Galaxy A

A51 cihazimi servise götürürken mürekkep lekesi oluşması benim hatammis elimde duran tlfn benim hatamsa tlfn üretme samsung garanti verme samsung ne yapmaya çalışıyorsun sen anlamış değilim hatanı telafi et cihazimi ben bozsam size bu kadar  yazı ve şikayet göndermem. Cihazimi haziranda aldim geçen yıl  2 ay sonra servise götürdüm ekran değiştirdiniz dokunmatigi çalışmıyor die bu işi yapamıyorsanız uretmeyin cihaz ve benim telefonumun garantisi olmasına rağmen 1.500 tl ücret talep ediyorsunuz ve kullanıcı hatası diyorsunuz. Harika sizin hatanız yok ben hatalıyım bundan tlfn alanlara sesleniyorum kesinlikle samsung almayin garantisi boş mutlaka size hata buluyorlar. Teknik servis dalga geçiyor müşteri hizmetleri 9 u tuşlayin sizinle ilgileneceğiz diyorlar hepsi boş almayın aldırmayın.

10 Comments
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy A
Samsung hosgeldin kslik samsung murekkp lekesi ne ki bende siyah karartili lekeler var acaba ole mi ama ben ekran koruyucu diyorum o lekelendi die düşünuyordum bu payi gorene kadar...
ess02
Active Level 1
Galaxy A
Sağ alt köşede mürekkep dökülmüş gibi leke var
0 Likes
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy A
Görsel de atarmisin
0 Likes
gokayS10lite
Active Level 6
Galaxy A
bu tip sorunlarda tuketici hakem heyetine başvurulduğu zaman kullanıcı haklı bulunuyor. basvurunuzu yapın kullanmaya devam edin. tarih verildiği zaman gider gösterirsiniz cihazı ama sen belli ki amoled ekran kullanmayi bilmiyorsun 3. kez de aynı şeyi yaşayabilirsin ileride.
ess02
Active Level 1
Galaxy A
Detaylı bilgi verirseniz sevinirim ben tüketici hakem heyetine başvuru yapayimmi? Daha sağlık limi olur
0 Likes
gokayS10lite
Active Level 6
Galaxy A
yap kazanırsın. onarımı yapılır garanti kapsaminda. internetten araştır nasil yapılacağını bir masrafı yok.
ess02
Active Level 1
Galaxy A
Cok teşekkürler biraz araştırma yaptım yasal hakkım var ama ben uzlaşmak istedim hem dalga geçer gibi konuşuyorlar hemde kullanıcı hatası diyolar
0 Likes
gokayS10lite
Active Level 6
Galaxy A
hiç kimseyle muhatap olmana gerek yok thh den sonra görüşürüz diyip gülerek çıkın bidakine hata size ait değilse.
ess02
Active Level 1
Galaxy A
Telefon elimde servise gidiyordum zaten leke olustu
0 Likes