cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung aldığıma pişman oldum diyenlere

(Topic created on: 09-04-2022 03:57 PM)
72 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A
Samsung alan herkes pişman oluyor yok kablo bozuldu yok kulaklık giriş olmuyor yok kasıyor yok donuyor bu herkes de de oluyor o zaman samsung almayın kardeşim
9 Comments
system32ExE
Active Level 8
Galaxy A
+100 bu gibi kişiler DÜMDÜZ kullanıcı kafasında olan kişiler zaten. (Nadir) olanlar var mesela fabrika çıkışlı hatalı oluyor onlara birşey demiyorum çok çok NADİR oluyor ama, Diğer kişiler sırf FANBOY'LUK yapan tipler ve kesinlikle itibar etmeyiniz. Adam telefonu hunharca kullanıyor su kola döküyor sonra şarj girişi bozuldu yok şöyle oldu diyor 😄 Bir tanesi de yazmış Android 13 de simgeler böyle olursa kesinlikle Samsung almam demiş 😂 KLASİK DÜMDÜZCÜ tayfa. Ah şu Members uygulamasın da kişi engelleme silme olayı olsa o kadar çok kişi var ki engellenecek TERTEMİZ olacak..
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy A
Evet Gine diyorum ailecek Samsung kullanıcısıyız bana öyle bi telefon geldi ki aldığım günden beri servis ten çıkmıyor 10/10/2020 tarihinden beri 10 tane parça değişti ekran şarj soketi vb
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Servise götürsen bir iş yaramıyor bir kaç gün beklesen de ama bana güvenilir gibi gelmedi
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy A
Ekim 10 da garanti bitiyor eğer yaptıkları yerden arza verirse servis e ses yükseltecem anladın..
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy A
Tüm servis fişleri duruyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
En çok şikayet edilen telefonlardan biri A52'yi kullanıyorum. Kasa açılması aldıktan bir sene sonra oldu. Servis yorumları çok kötüydü korka korka gitmiştim ama totalde 1 saatte telefonumu tamir ettiler. Telefonu hunharca kullanıp ondan sonra yok şöyle oldu böyle oldu demek işlerine geliyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A52 de kasada çerçevesinde esneme vardı youtube de gördüm bazıları var ama A52 güzel keşke kasa açılmasa daha iyi olurdu
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben aldığımda 4k'ydı fiyatı o paraya böyle bir telefon için riske girmeye değer görmüştüm. 🥲 Şimdiki fiyatıyla almam mümkün değil ama o zaman tam fiyat/performans ürünüydü.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bi yerde haklısın kardeşim ama Bi yandan da Samsung işini yapmıyor hatta servisleri de beceriksiz maalesef. Allah sonumuzu hayır etsin 🤲🤲🤲