cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung accounts hesap açma

(Topic created on: 03-22-2023 08:32 PM)
234 Views
batuhantksy2925-s7
Active Level 3
Options
Galaxy A
Merhaba benim a51 telefonum kırıldığı ıçın geçici olarak eski telefonum s7 edge ye geçtim ama samsung account hesabında oturum açmak için şifre girdiğimde telefonuma bir kod gönderildiğini ve o kodu girmemi istedi ancak beim telefonum kırık olduğu için göremedim ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz 

image

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Arkadaşım metin mesajı seçeneğini seç kodun o sim kartına sms olarak gelir

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Senin durumun biraz karışık ya bence bir destek al. Durumun kontrol edilmesi için Samsung destek hattını arayıp uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711

View solution in context

11 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A51 deki sim kartı şu anda kullandığın telefona takıp ekount hesabına öyle girmeyi dene.
0 Likes
Galaxy A
O sim kartı şuan kullanmıyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kod o sim karttaki numaraya veya ekont hesabındaki e-posta adresine gidiyo herhal.
Bak. O a51 deki sim kartını şu anda kullandığın telefona takım alırsın. Çünkü SMS o karttaki numaraya gidiyor olabilir.
O sim kartını şu anda kullandığın telefona taktığın halde giriş yapamazsın a51 de kayıtlı Samsung account hesaba bağlı olan e-posta adresini o telefondan kaldırman lazım olur.
Sim Kardeş şu anda kullandığın telefona tak ve bağlı olan ekont hesabındaki e-posta adresinde şu anda kullandığım telefona kaydet öyle giriş yapmayı dene Olmazsa Durumun kontrol edilmesi için Samsung destek hattını arayıp uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711 bu arada biraz yazım hataları var kusura bakma Umarım anlaşılıyordur ama biraz Denedim ancak bu kadar düzgün yazabildi.
0 Likes
Galaxy A
Tamam ama kod sim karta gitmiyor telefona internet üzerinden ekrana geliyor sizmisini, diye evet dersem kid geliyor bir kez daha yaptım oradan biliyorum
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Google hesabına mı gidiyor acaba Yani ekonta bağlı olan
0 Likes
Galaxy A
Hayır ekrana geliyor güvenlik için e postaya sms olarak fln gelmiyor
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Senin durumun biraz karışık ya bence bir destek al. Durumun kontrol edilmesi için Samsung destek hattını arayıp uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711
Galaxy A
Tamam yinede herşey için teşekkür ederim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Rica ederim.
0 Likes