cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung account iki adımlı doğrulamada sorun yaşıyorum

(Topic created on: 02-27-2021 11:28 PM)
1516 Views
NisaYılmaz
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Cihazımı (samsung galaxy Tab A (2016) with s pen / p580) sıfırlamak durumunda kaldım. İki adımlı doğrulamada takıldım. Telefon numarama doğrulama kodunun gönderildiğini söylüyor ama doğrulama kodu gönderilmiyor. Bir şekilde telefonumdan bu hesaba giriş yaptım. Ama tablete giriş yapılamıyor. Bu sorunu aşmama yardım edin lütfen

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba NisaYılmaz,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung hesabınızın 2 adımlı doğrulama özelliğine kayıtlı telefon numarasını değiştirmek için hiçbir yol yoktur. Sorununuzun Samsung teknik ekibi tarafından çözülmesi ve hesabınızda 2 adımlı doğrulama özelliğini iptal etmek için aşağıdaki işlemleri sağlamanız gerekmektedir.

http://help.content.samsung.com adresini ziyaret ederek "Samsung Account" seçeneğine tıkladıktan sonra "Birebir Sorular" alanından aşağıdaki bilgileri göndermeniz gerekmektedir. Ayrıntılar alanından İki Adımlı Doğrulamayı iptal etmek istediğinizi, yazılı olarak iletmeniz gerekmektedir.

Öncelikle size belirtmek isteriz ki; Samsung hesapları için 2 adımlı doğrulama özelliği zorunludur. Bu yüzden hesabınızda 2 adımlı doğrulama özelliğinin iptal edilmesi, sadece geçici bir şekilde olacaktır.

1. Samsung hesabınıza kayıtlı adınız, soyadınız.
  2. Samsung hesabınıza kayıtlı doğum tarihiniz.
  3. Samsung hesabınıza kayıtlı adres vb. bilgiler.
  4. Samsung hesabı 2 adımlı doğrulama işlemini iptal etmemize dair onayınız.
  5. Satın alma/indirme geçmişi. (Galaxy Themes veya Galaxy Store içerisinden satın aldığınız/indirdiğiniz herhangi bir ürünün adı.)
  6. Cihazın bilgileri. (IMEI, Seri numarası, vb.)

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

4 Comments
byumuti
Active Level 3
Galaxy A
Telefona nasıl giriş yapmayı başardınız?
byumuti
Active Level 3
Galaxy A
Kullandığınız telefondan başka bir telefonda giriş yapmış mıydınız? Yapmadıysanız ve telefonunuza girdiğinize göre iki adımlı doğrulamada giriş yapanın siz olup olmadığınız sorulur. Onaylanmanız için bildirim geldiğinde Evet'e tıklamanız istenebilir. Bunu bir deneyin.
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
İki adımlı doğrulamayı kapamayı deneyin telefondan açtıysanız sadece şifre ile giriş yapılsın yada kod gönderme ayarı SMS ile değil eposta olarak alma seçeneği ile de giriş yapabilirsiniz
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba NisaYılmaz,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung hesabınızın 2 adımlı doğrulama özelliğine kayıtlı telefon numarasını değiştirmek için hiçbir yol yoktur. Sorununuzun Samsung teknik ekibi tarafından çözülmesi ve hesabınızda 2 adımlı doğrulama özelliğini iptal etmek için aşağıdaki işlemleri sağlamanız gerekmektedir.

http://help.content.samsung.com adresini ziyaret ederek "Samsung Account" seçeneğine tıkladıktan sonra "Birebir Sorular" alanından aşağıdaki bilgileri göndermeniz gerekmektedir. Ayrıntılar alanından İki Adımlı Doğrulamayı iptal etmek istediğinizi, yazılı olarak iletmeniz gerekmektedir.

Öncelikle size belirtmek isteriz ki; Samsung hesapları için 2 adımlı doğrulama özelliği zorunludur. Bu yüzden hesabınızda 2 adımlı doğrulama özelliğinin iptal edilmesi, sadece geçici bir şekilde olacaktır.

1. Samsung hesabınıza kayıtlı adınız, soyadınız.
  2. Samsung hesabınıza kayıtlı doğum tarihiniz.
  3. Samsung hesabınıza kayıtlı adres vb. bilgiler.
  4. Samsung hesabı 2 adımlı doğrulama işlemini iptal etmemize dair onayınız.
  5. Satın alma/indirme geçmişi. (Galaxy Themes veya Galaxy Store içerisinden satın aldığınız/indirdiğiniz herhangi bir ürünün adı.)
  6. Cihazın bilgileri. (IMEI, Seri numarası, vb.)

Teşekkürler.

MOD