cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a73 Uhd video modunda bulanık görüntü

(Topic created on: 08-29-2022 05:53 PM)
216 Views
rocksahin2020
Active Level 7
Options
Galaxy A

Selamlar arkadaşlar ben samsung galaya a73 telefon aldım video çekiyorum uhd modunda 4k ama videolar piksel piksel çıkıyor buna bir çözüm ve çare açıklaması olan varmı acaba 😂😂😂 telefonu alalı daha 6 7 gün oldu daha önce samsung a52 alıyordum 3 kere garantiye gitti a52 ve sonunda ekran batarya hoparlörler titresim motoru arka kapak şarj soketi değişti yani 1 telefon resmen garantiye gide gide yeniden doğdu samsung a52 için söylüyorum 😂😂😂😂

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Longinus
Active Level 6
Galaxy A
Bir ünlü düşünür der ki
Harika ışık altında, çok yakınına girmeden çok uzağa gitmeden çok fazla hareket etmeden çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.
Ama kamera mükemmel koşullar altında iyi sonuçlar veremiyorsa o zaman ne yapacağız?:D
rocksahin2020
Active Level 7
Galaxy A
Ahahahaahahh kanma acilen güncelleme filan düzenlenmesi lazım ama iyi ya ışıkla alakalı olsa gerek bencede jaahahah 😂😂
0 Likes
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy A
Kumlanma genelde karanlık çekimlerde olur. Karanlık çekimlerde de fps ve cozunurluğu dusurerek daha iyi çekim yakalayabilirsiniz.
rocksahin2020
Active Level 7
Galaxy A
30 fps var zaten ultra hd modunda
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
0 Likes