cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a73 5g sms watsap rehber diger uygulamalara sifre koyma

(Topic created on: 05-09-2023 11:09 PM)
255 Views
Sivasspor
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaslar samsung a73 5g telefonum var ya daha once yanlis hatirlamiyorsam sms watsapp rehber galeri ve diger uygulamalarima sifre koyabiliyordum eminim koyabildigime ama simdi bulamiyorum bu sifre koymayi uygulamasiz koyabiliyordum. Guvenli klasor olmayacak nefret ediyorum bu guvenli klasorden guvenli klasor demisler ama hic guvenli degil herseyi yapiyorum guvenli klasore giriyorum sifre istemiyor uygulamalara giriyorum sifre istemiyor rehberi klasore koyuyorum menulerdeki rehbere giriyorum ne sifre soruyor ne birsey bu guvensiz klasor disinda sifre nasil koyabilirim yardimci olurmusunuz?

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Güvenli Klasör ayarlarından çıktığında güvenli klasörü otomatik kilitle seçeneğini açarsan bu sorunu yaşamazsın. Güvenli klasör içindeki dosyaların uygulamaların normalden farklıdır. Uygulamalara şifre Antivirüs uygulamaları ile koyabilirsin. Eset ya da Kaspersky gibi ya da Applock tarzı uygulama ile. Whatsapp'a kendi ayarlarından koyabilirsin.

View solution in context

4 Comments
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Güvenli Klasör ayarlarından çıktığında güvenli klasörü otomatik kilitle seçeneğini açarsan bu sorunu yaşamazsın. Güvenli klasör içindeki dosyaların uygulamaların normalden farklıdır. Uygulamalara şifre Antivirüs uygulamaları ile koyabilirsin. Eset ya da Kaspersky gibi ya da Applock tarzı uygulama ile. Whatsapp'a kendi ayarlarından koyabilirsin.
Sivasspor
Active Level 3
Galaxy A
Insaallah gelir boyle eksiklik bence olmamali beyenilmeyen general mobile telefonlarinda bile var dunya markasi olan samsung da yok saka gibi.
Sivasspor
Active Level 3
Galaxy A
Peki samsung da guvenli klasor haricinde herhangi bir ayar varmi sms resim rehber gibi butun harici yukledigim uygulamalara sifre koymak istesem varmi boyle bir ayar?
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Kişiler ve Mesajlar uygulama ile şifre koyabilirsin , Fotoğraflar güvenli klasöre. Oneui 6 ile kilit geleceği söyleniyor ama tam kesin değil. Ya da uygulama gizleyeceksin