cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung a71 yazılımdan kaynaklı cihaz zorlanması ve ses kısılıp bozulma sorunu

(Topic created on: 10-22-2021 04:53 AM)
312 Views
serkan0746
Active Level 3
Options
Galaxy A

A71 cihazım güncellemeden sonra sanki zorla çalışıyomuş gibi tepkiler vermeye başladı bunu ara ara yapıyor ve sürekli yapıyor yazılımsal olan bu sorun her şekilde cihazı zorluyor ses çıkışlarının bu yüzden bozuk çıktığını ve kendi kendine kısılıp yükseldiğini ve bozulduğunu düşünüyorum bilgisi olan yardımcı olsun members ekibinin yazılımı inceleyip tekrar yazılım gönderebildiğini söylediler samsung tutordan uzaktan destek ekibi ama kaç kez hata raporu yolladım tek söylenilen cihazı sıfırla ve servise yolla bunlar çözüm değil servise yollasam hoparlör sağlam cihaz sağlam boş yere masraf çıkaracaklar değiştirdik diye yine aynı olacak sorun geçmeyecek yazılımsal olduğu için sıfırladım yine aynı members ekibi yazılım gönderebiliyorsa yazarsanız sevinirim

3 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba cihaza tekrardan yazılım atılması lazım. Bazen böyle sorunlar olabiliyor maalesef güncelleme kaynaklı.
serkan0746
Active Level 3
Galaxy A
Bu yazılımı members ekibi atabilirmi ?bilginiz varmı acaba ?
Lobao
Active Level 9
Galaxy A
Samsung members ekibi cihaza yazılım atamaz. Sizin gönderdiğiniz hata raporu ile cihazınızın yazılım verileri üzerinden inceleme yapar. Buna görede sizin yapmanız gereken işlemi söyler. Bazen gelen sorunları inceledikten sonra genel merkeze iletirler. Eğer sorun yazılımla çözülebilecek bişeyse bi sonraki güncellemeyle yada ara güncellemelerle sorun giderilir ama size yetkili servis kontrolü gerek denilmiş. Bu durumda cihazın incelenmesi için samsung yetkili servisine vermeniz daha doğru olur bence.
0 Likes