cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung a54 pil

(Topic created on: 06-04-2024 02:52 PM)
161 Views
emre5675
Active Level 2
Options
Galaxy A
6.1 sürümü geldikten sonra telefonun şarjı baya hızlı gitmeye başladı örneğin sabah 6.30 da çıkardım fişten yüzde 100 idi şimdi saat 14.52 şarjım yüzde 37 bu normal mi?
8 Comments
İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy A
Sikayet eden fazla hizli bitiyor
0 Likes
emre5675
Active Level 2
Galaxy A
Nasıl yanii daha açıklayıcı yazarmısın
İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy A
Dostum one uı 6.1 sonrası bu şikayet olan çok fazla kişi var
0 Likes
İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy A
Telefonu nasıl kullandığına bağlı altı buçukta çıkarıp Eğer 14.57'ye kadar oynadıysan yani uğraştıysan gayet normal bir şey
0 Likes
İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy A
Nasil kullandin telefonu devamli mi kullaniyorsun oyun oynuyormusun
0 Likes
emre5675
Active Level 2
Galaxy A
Üstadım öncelikle teşekkür ederim cevabına sonrasında ise Kasım ayında aldım cihazı ve evet oyun oynuyorum ama eskiden beridir oynadığım oyun taki güncellemeden sonra şarj fazla yemeye başladı senin de dediğin gibi güncelleme kaynaklı o zaman
0 Likes
İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy A
Evet guncelleme kaynakli haklisiniz oyuna gelen guncellemler de etkiler bu olayi
Turuncu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba emre5675,

Cihazınızda, güncelleme öncesinde yüklü olan uygulamalar bir önceki işletim sistemi ile optimize edildiğinden dolayı, güncel olan işletim sisteminiz ile optimize edilmemiş olabilir. Yüklü olan uygulamalarınızın geliştiricileri de güncel olan işletim sistemine optimize edilmiş versiyonlar yayınladıklarında, eski pil performansınıza kavuşabilirsiniz. Telefonunuzu fabrika ayarlarına tekrar ayarlayıp kurmak çoğu kez çözüm sağlamaktadır.

Android İşletim Sistemi güncellemesi sonrasında, yüklü olan uygulamalarınız için de Google Play üzerinden güncellemelerini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Sıfırlamadan önce bilgileri yedekleme adımlarının görselli anlatımlarına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD