cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung a54 one u6.1 Güncelleme Hk

(Topic created on: 05-21-2024 10:57 PM)
68 Views
Yüco1905_
Active Level 5
Options
Galaxy A
Merhaba Arkadaşlar güncelleme cihazıma geldi fakat bazı özellikleri bılmıyorum mesela önceden always da saatin rengini ayarlayabiliyorfum şuan olmuyor ve 6.1 de always aktifken cihazı kitleditinde kilit ekranındaki resim cikiyormus bunu da yapmayı bilmiyorum ve bir çok özelliği bilmiyorum destek olurmsnz
9 Comments
Galaxy A
Hocam bende a54 kullanıyorum ama 5.1 devam edıyorum
0 Likes
Yüco1905_
Active Level 5
Galaxy A
6.1 on numara her şey düzeldi bu arada bir şey sorcam cihazın normal kullanımda bile arka tarafı ısınıyor demi
0 Likes
Galaxy A
Hayır ısınmıyor
0 Likes
Galaxy A
Hocam ben pek beğen medim 5.1 de sıkıntı yoktu zaten
0 Likes
Ümmet05
Active Level 6
Galaxy A
6 da da sıkıntı yoktu bence yokta yani. Bende 6.1 i güncellemedim daha 6 iyi hiçbir sorun yaşamadım yokta şuan şeytan kulagına kurşun 🤣 herkes 14 güncellemesinde sorun var dedi dedi ilk güncelleyenlerden biriydim hiçbir sorun yaşamadım ama 6.1 i yapmadım bu sefer daha fazla kişi gördüm sorun var diyen. Ama s23 fe de 6.1 kullanıyorum telefonu aldıgımda 6.1 güncelledi zaten bunun da öncesi nasıldı bilmiyorum suan daha mı iyi daha mı kötü bilemiyorum 😀 ama **bleep** sorunlar var yok değil
0 Likes
Galaxy A
Hocam bende s23 vardı uı 6 yaptım lanet olsun cıhazı satmama sebep oldu odınlede gerı donus yapamadım
0 Likes
user2736272
Active Level 5
Galaxy A
6.1 sürümü ile aod özelleştirme kaldırıldı, kilit ekranında olan resmin aod da çıkması ise s serisinin belli başlı modellerine verildi. A serisi bu özelliği almadı, saygılar.
Yüco1905_
Active Level 5
Galaxy A
Çok sağol hocam bir ricam olacak a serisine gelen özellikleri bana anlatirmsn
0 Likes
user2736272
Active Level 5
Galaxy A
Ayarlar> Yazılım güncellemesi> Son güncelleme> Tüm değişiklikler, sekmesinden cihazınıza gelen yeni özellikleri öğrenebilirsiniz, saygılar.
0 Likes