cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a52s

(Topic created on: 03-26-2023 11:41 AM)
237 Views
ForumA52s
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar cihazım samsung a52s mesajlara girip gelen mesajın içeriğine girdiğimde en altta beliren siyah bölge bu kısa mesaj yanıtlanamaz bölgesi tutreyerek iki yazı bir birine geçmiş gibi gözüküyor sizdede aynımı bu durum

Fakat ekran görüntüsü aldığımda normal çıkıyor yeni farkettim onuda 
image

14 Comments
Solution
Galaxy A
Google mesajlar uygulamasında oluşuyor bu sorun samsungun kendi mesajlar uygulamasını kullanırsanız böyle bir sorun olmaz
Galaxy A
Turk telekoma zaten mesaj gönderemezsin diğerleride mi ayni bu arada bazı şirketlere de gonderemezsin
ForumA52s
Active Level 5
Galaxy A
Ne demek istediğimi anlamadın sen normal o aşağıdaki siyah yazı varya bu kısa mesaj yanıtlanamaz yazan o yiyriyor sanki iki tane yazı bir birine geçmiş gibi sizdede aynisı oluyormu fakat ekran görüntüsü aldığımda normal gözüküyor
Galaxy A
Normal numaraya da mesaj gönderemiyorsan bana yaz sana kesin çözüm vercem
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Bazi korumali mesajlar geldiginde o tarqfa sms atilmasindiye yapilmis bir ayar yani telefonla alakasi yok
ForumA52s
Active Level 5
Galaxy A
Yok onu demek istemedim onu biliyorum şu aşağıdaki siyah yazı varya bu mesaj yanıtlanamaz yazan o yazı titriyor mesaja girdiğimde sanki iki yazı var da iç içe geçmiş gibi oluyor sizdede aynısı oluyormu ama ekran görüntüsü aldığimda normal gözüküyor
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
o yazının titremesi 5.1 ile oldu ara gincelleme ile düzelicektir tüm cihazlarda böyle
Arda10
Active Level 5
Galaxy A
A 52s cihazına henüz 5.1 gelmedi
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
çoğu cihaza bu sorun 5.1 ile geldi ama 5.1 ile beraber yayınlandı bu uygulama güncellemesi