cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung a52s Pil Durumu

(Topic created on: 01-05-2022 11:17 PM)
114 Views
kalpsizçocuk00000
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar sizce nasıl pil kullanımı

image

9 Comments
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Güzel bu demek oluyor ki en az 10 saat alacaksın
0 Likes
Syk09
Active Level 6
Galaxy A
9 saate yakın verdiği oluyor bazen
0 Likes
Galaxy A
Kanka a52si ne zaman aldın ? Kaç TL ye aldın
Syk09
Active Level 6
Galaxy A
Ben sanki alalı 1 ay oldu hatırlamıyorum ve aldığımda 5000 tl ydi
0 Likes
Galaxy A
İyi almışsınız bende daha 1 hafta oldu alalı 5.500 tlye aldım telefon gerçekten güzel orta üst sekment cihaz kullandığını hissettiriyor amiral gemisine yakın bir cihaz ve gerçekten bu fiyat bandında alınacak en iyi cihaz bence tek eksi yönü arka kapak çok **bleep** kağıt gibi birde ekranı çok aman aman değil
0 Likes
Syk09
Active Level 6
Galaxy A
Bende önce xiaomi redmi note 10 pro arasında kaldım bunla iyiki bunu almışım yani bir amiral gemisi havası var telefonda
0 Likes
Galaxy A
Xiaomi telefonlar boş iş insana iyi gibi gözüküyorlar işlemci kamera falan ama kullandıktan sonra boş telefon olduğunu anlıyorsun ben anneme aldım daha 2 yılı dolmadan telefonun 2 kez yazılımı çöktü garantiye gönderdim dışarıdan müdahale edilmiş dendi ve ana kart arızası sebebiyle bana 1800 TL hesap çıkarıldı anlayacağın serviside boş samsung hem arayüz hem servis konusunda 1 numara
0 Likes
Syk09
Active Level 6
Galaxy A
Evet özellik bakımından güzel gibi duruyor mesela 108 mp kamera ve pil uzun süreli dayanacak gibi ama samsung varken bir kamera veya 1 saat daha fazla kullanabilmek için xiaomi almam yani
0 Likes
Galaxy A
En düşük 11 saat ekran kullanım süresi alabiliyorum
0 Likes