cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a52 şarj etme

(Topic created on: 09-03-2022 11:40 PM)
381 Views
VolkanGalaxyS22
Active Level 4
Options
Galaxy A

image

Merhaba,
1 yıldır Samsung a52 kullanıcısıyım son 1 aydır şarja taktığımda resimdeki şekilde şarj cihaz bağlantısını kontrol edin yazıyor çıkarıp tekrar takıyor dolmasına 4-5 saat var gibi yazıyor normal de hiç böyle yapmazdı bugün bilgisayara kablo ile bağlayayım dedim okunamıyor diyor ne yapmam gerekiyor yardım bekliyorum 

Not: telefonu satın aldığımdan beri kutusundan çıkan şarj aleti ve kablosu ile kullanıyorum 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
Servis e birak

View solution in context

Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba volkan1165,

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
11 Comments
Solution
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
Servis e birak
Galaxy A
Servisde orda bekleyip hemen geri alabilirmiyim yoksa orda kalacak mı orda kalacak ise format atıp mı vermem gerek
Vedat-A51
Active Level 3
Galaxy A
A52 kutudan çıkan şarj aleti orjinal mi
Galaxy A
Evet üzerinde samsung yazıyor içine çakma şarj aleti koymazlar sanırım üzerindeki samsung ibaresi olmaz yoksa
Vedat-A51
Active Level 3
Galaxy A
Benim A51 kutudan çıkan orjinal telefon alalı 1 sene oldu bir sorun yaşamadım 1 saat 52 dakika doluyor birde şarja takınca ısınıyor bazen
Galaxy A
Usb kısmını Adaptöre tam oturtdunuz mu? En ufak boşluk olursa o yüzden de yapar
0 Likes
Galaxy A
Evet tabiki de 4-5 priz denedim aynı ama 10 a yakın tak sök tak sök yapıyorum normal miş gibi görünüyor
Galaxy A
Kardesim senin ya sokkete sorun var yada kablonda yada basliginda servise ver incellensin gecenlerde aykut kardesimiz vardi onda oyle olmustu servis yapmisti bendede a52 var hic bu sorunla karisilasmadim ben 25 wat kullaniyor kutudakini hic daha acmamisim kablon yada basliginda sorun varsa yada sokete bunlarin hepsi garanti dahiline giriyor ucretsiz kalbo baslik soket degisimi yapilir
Galaxy A
Tamam teşekkür ederim kardeşim