cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung a51

(Topic created on: 09-19-2021 10:33 AM)
174 Views
YavuzZora
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Telefon kendi kendine yeniden başlatıyor 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba
Konu ile ilgili olarak cihazınızı sıfırlamanız öneriyorum
Uygulamalar ekranına Gelin ayarlar uygulamasını bulun ve tıklayın girin genel yönetim dil ve giriş tarih ve saat sıfırla Bu yazı seçeneğini bulun ya tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazan Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın diye onaylayın
Sıfırladıktan sonra sorun Eğer devam ederse cihazınızı garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim edin

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Galaxy A
Ayarlar yeniden başlatmayı kapat
0 Likes
YavuzZora
Beginner Level 2
Galaxy A
Kapalı
0 Likes
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Yeniden başlatma iyidir günde en az 2 kez başlat yeniden ama onu planla yani zamanlayıcı var onun onu yap veya kapat kardeş
0 Likes
YavuzZora
Beginner Level 2
Galaxy A
Kapalı
0 Likes
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Samsung`un düzeltemediği yazılımsal bir sorun dostum. Çözümü yok. Durum senlik değil.
0 Likes
Solution
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba
Konu ile ilgili olarak cihazınızı sıfırlamanız öneriyorum
Uygulamalar ekranına Gelin ayarlar uygulamasını bulun ve tıklayın girin genel yönetim dil ve giriş tarih ve saat sıfırla Bu yazı seçeneğini bulun ya tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazan Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın diye onaylayın
Sıfırladıktan sonra sorun Eğer devam ederse cihazınızı garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim edin
0 Likes