cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung a51

(Topic created on: 11-29-2021 02:56 PM)
183 Views
gulistan_ozmn
Active Level 4
Options
Galaxy A

Telefon donup kapandığı zamanlar pubg de bilindik oyundaydim telefon öyle ses cikartip kapanınca oyunu sildim şuan donup kapanma sorunu gitti ama oyunu indirmeye korkuyorum yine olacak diye ve oyunda donup kapanınca birdaha hattım çalışmamisti bunu yaşayan varmi acaba 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Telefonunuzda yazılımsal hata olabilir cihazı sıfırlamanız öneriyorum uygulamalar ekranına gelelim ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp yerin genel yönetim yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazın Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başladın ve onaylayın
https://r2.community.samsung.com/t5/Diğer/Yedekleme-ve-kopyalama/td-p/9824957
Telefonunuzu sıfırlamadan önce bazı şeylerin izi yedeklemek isterseniz sizlere göndermiş olduğum linke tıklayın orada yedekleme ve kopyalama nasıl yapılır hakkında detaylı anlatım ve bilgi bulunmaktadır

View solution in context

3 Comments
S21feeAhmett
Active Level 7
Galaxy A
Sizin a51 sıkıntılı galiba garantisi devam ediyorsa servise gönderin biran önce
gulistan_ozmn
Active Level 4
Galaxy A
2 kez oldu bu sistem güncellemesi gelmişti ondan sonra donup kapanmaya baslamisti fabrika ayarlarına geri çevirdim şuan olmuyor hafizasi da dolu değil ayrica
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Telefonunuzda yazılımsal hata olabilir cihazı sıfırlamanız öneriyorum uygulamalar ekranına gelelim ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp yerin genel yönetim yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazın Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başladın ve onaylayın
https://r2.community.samsung.com/t5/Diğer/Yedekleme-ve-kopyalama/td-p/9824957
Telefonunuzu sıfırlamadan önce bazı şeylerin izi yedeklemek isterseniz sizlere göndermiş olduğum linke tıklayın orada yedekleme ve kopyalama nasıl yapılır hakkında detaylı anlatım ve bilgi bulunmaktadır