cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a51

(Topic created on: 06-20-2021 01:09 AM)
113 Views
emre0619
Active Level 1
Options
Galaxy A

Selam.arkadaslar telefonum a51 2 gundur birden donuyor telefon sürekli kendini kapatip kapatip açıyor sebebini bilen varmidir

10 Comments
belisarius
Active Level 6
Galaxy A
Güncellemedendir belki
emre0619
Active Level 1
Galaxy A
Onu nasil yapacaz
0 Likes
belisarius
Active Level 6
Galaxy A
Ayarlara girip en altlara in.yazılım guncellemesine tıkla.indir ve yükle de
0 Likes
emre0619
Active Level 1
Galaxy A
Yazilim güncel diyor
0 Likes
belisarius
Active Level 6
Galaxy A
Bilmiyorum belki virüs girmiştir
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
0 Likes
emre0619
Active Level 1
Galaxy A
Ekrandanmidir diyorsun
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung tarafından önerilen konu
Siz uygulama üzerinden Hata raporu gönderin isterseniz verilerinizi yedekleyip fabrika ayarlarına'da sıfırlayabilirsiniz

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:

Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

0 Likes
Galaxy A
Bnde aynı sorunu tablette yaşıyorum servise gönderdim bişey çıkmadı bir daha gönderdim yine bişey çıkmayacak gibi
0 Likes