cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a51

(Topic created on: 12-05-2021 07:28 PM)
77 Views
gulistan_ozmn
Active Level 4
Options
Galaxy A

Ben telefonun değişim  olmasını istiyorum sizce bu mümkün mü 

17 Comments
Fatal-IV
Active Level 7
Galaxy A
Cihazınızı alalı uzun bir süre oldu mu?
Eğer olduysa bu pekte mümkün olmayabilir.

Öte yandan cihazınızda oluşan sorunlardan ötürü cihazınızı yetkili servise götürebilirsiniz.
0 Likes
gulistan_ozmn
Active Level 4
Galaxy A
1 yıl oldu
Fatal-IV
Active Level 7
Galaxy A
Cihazınız değiştirilmesi mümkün mü tam detaylı bilgi veremem. daha detaylı bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. (444 77 11)
Galaxy A
Değişim olmaz ama çok sorun yaşıyorsanız tüketici haklarına baş vurup paranızı alabilirsiniz
gulistan_ozmn
Active Level 4
Galaxy A
Ya telefon sürekli donup kapanıyor ve bu süreçte 2. Kez hattımı bozdu ben sürekli hat almak zorundamiyim ya bune Allah aşkına
Fatal-IV
Active Level 7
Galaxy A
Telefonunuzu yetkili servise götürdünüz mü?
Galaxy A
O zaman hakını ara tüketici hakları boşuna mı kuruldu burda hataları söylersin çözeriz
Galaxy A
Neye göre değişim istiyorsunuz bir sıkıntı olmadığı sürece cihazınız da değişim olmaz sorununuzu belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz
gulistan_ozmn
Active Level 4
Galaxy A
Durup dururken donup kapanmaya başladı samsung yazısı ekranda titriyor sadece açılmıyor da saatlerce ve ilk kapandığında açtığım zaman hattımı görmedi hattımı başka telefona taktım hattımı bozmuş sonra sıfırladım düzelir diye tekrar hat aldım bir hafta olmadı aynı şekilde yine kapanmaya başladı ve yine hattımı bozdu bıktım artık ben sürekli hat mı alicam sürekli kapanıyor açılmıyor