cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a51 sakin ama sakin almayin

(Topic created on: 08-27-2021 05:31 PM)
467 Views
brhnnn
Active Level 2
Options
Galaxy A

Arkadaslar ben bu lanet samsung a51 telefonu aldim 3400 tl para verdim verdigim para haram zıkkım olsun en fazla 1 500 tl edecek fiyatta telofunu faiş fiatla aldim nedinmi.aldiniz diceksinz tel diştan baktinmi ve özelliklerine gore idare eder diyosun ama inanin sakin ama sakin o paralari veripde.almayin cok pişman olursunn 1 cisi tel cok cabuk şarj bitiriuor 2 cisi felaket isiniyorum telefon normal kullanimda işlemci tarafindan da sivakligi telefonun 35 40 derece arasinda oluuor hele yazin el yakiyo resmen işlemci berbat oyun oynuyorsaniz hele.pubg gibi oyunlar kesinlikle almasin fbs 25 den yukari cikmiyor ve çok aşiri derece de isniroyr onuda ölctum 45 ve 50 derece arasi isniyor ve oyunu oynatmiyor telefon elle tutulmuyor resmen fotosu günduz cekiyimi idare eder ama gece cekimi berbat benim eski j7 premia ondan a51 den daha iyi gece cekimi yapiyor ACIKCASI SAKIN HELE OYUN ICIN ALACAKSINZ SAMSUMG A51 ALMAYIN BERDEIGINIZ PARAYA YAZIK BEN ARASTRMADAN ALDIM HARAM ZIKKIM OLSUN LANET OLSUN  YAPTIKLARK TELEFONA 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba brhnnn

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
21 Comments
Galaxy A
Raporlandınız.
0 Likes
brhnnn
Active Level 2
Galaxy A
Raporlaninca ne olacak
0 Likes
Galaxy A
raporla adam küfürmü etmiş ne yapmış?
0 Likes
brhnnn
Active Level 2
Galaxy A
Raporlanmak kotu biseymi
Galaxy A
evet
0 Likes
brhnnn
Active Level 2
Galaxy A
Raporlaninc ne oluyor abi sonuc olarak
Galaxy A
haklı yere raporlarsa gönderi silinir veya hesabın ban yer
0 Likes
brhnnn
Active Level 2
Galaxy A
Sknti yok ben saden pek işim.olmuyor burayla silinsin bidaha yazarim.herkeze duyuracam kimse okadar para weripde almasin bu telefonu yazik gunahtir
brhnnn
Active Level 2
Galaxy A
Sabaha kadar raporla bilader senmi verdin benim paramida zoruna gidiyorsa yazdiklarim.okuma