cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung a51 pubg

(Topic created on: 12-18-2021 12:37 AM)
149 Views
gulistan_ozmn
Active Level 4
Options
Galaxy A

Samsun a51 cihazıma pubg yüklemek istiyorum tekrar, bu oyunun telefonlara zarar verdiğini duydum sizce doğru mu

11 Comments
kingkong0
Active Level 10
Galaxy A
Yükleyip oynarsanız tabii ki cihazınıza bir zarar gelmeyecektir fakat uzun süre oynayıp cihaz ısınırsa ve çok yorarsanız normal kullanıma göre daha kısa sürede yıpranır.
ugurfeyyaz
Active Level 4
Galaxy A
Arkadaşın dediği gibi yüklemek bir zarar vermez. Telefonun uzun süreler Aşırı ısınmasi zarar verir. Özellikle li-po bataryalar aşırı ısıya dayaniksizdir. Isi bataryayı çabuk öldürür.
BLACK_44
Active Level 8
Galaxy A
Samsung cihazları pubg gibi oyun versiyonlarını kaldırıcak bir güçde degil forumdaki arkadaşlarımızdan duydugum kadarıyla çok şikayetler geliyor oyun telefonu olarakta en çok tercih edilen cihaz poco x3 tavsiye veriyorlar normalde ilerleyen zamanlarda batarya konusunda sorun yaşayabilirsiniz çünkü oyunlar çok şarz harcamakta hemde ısınma gibi sorunlar yaşamakta oldugu için pek önermiyorum..
Galaxy A
Alakası yok boş yorum yapma caz yapma
S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy A
Bendede a51 var pubg şuan iynamaktayim ilk zamanlara göre değişme var mesela ilk zamanlarda sabit 60 fps alıyordum akıcı ayarlarda gün geçtikçe fps değeri düşmeye başladı aynı zamanda baya Bi Dropa giriyor. Yani bağımlısı değilsen oyunun yüklemeniz tercih etmem zaman sonra cihaza zarar veriyor.
Alidemira51
Active Level 6
Galaxy A
Kesinlikle katılıyorum ilk günlerdeki gibi asla değil telefon
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy A
Cihazınız çok ısındığı zaman zaten telefon kendini sağlama almak için telefon kapanır yada uygulamayı durdurur Bazende yukarıdan size bildirim verir cihaz aşırı derecede ısınıyor diye
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Malesef PUBG gibi oyunlar yüksek performans gerektiren ve haraketli oyunlar olduğundan özellikle orta ve alt segment ve düşük donanımlı cihazlarda aşırı ısınmadan dolayı başta kasma donma gibi sorunlara ve çeşitli performans kayıplarına neden olabilir
smsismail
Active Level 7
Galaxy A
Yükleyip pynamak zarar vermez. Ama işi abartmamak lazım. Eğer fazla oynarsanız cihaz ısınır yorulur ve ömrünün kısalmasına neden olur.