cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a50 sarj sorunu

(Topic created on: 08-25-2022 01:26 AM)
102 Views
kuzpinari
Active Level 1
Options
Galaxy A

image
Sizce batarya sorunum mu var kullanmiyorum bitiyor sizce ne yapmam gerekir
6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
kuzpinari
Active Level 1
Galaxy A
Aleykümselam ahmet kardeşim 1 ay önce felan bağlantı kuruldu uzaktan bir kac ayar ve sıfırlama yapıldı yine aynı bir ara çok isiniyordu
TrDarkDayS0
Active Level 6
Galaxy A
Mobil veri ve güç tasarrufu açık bunu WiFi ve güç tasarrufu kapalıyken test ederseniz daha kesin sonuç söyleyebiliriz
Sakarya54team
Active Level 7
Galaxy A
29 dakikada %11 ben bu yüzdeyi 50 dakikada görüyorum
kuzpinari
Active Level 1
Galaxy A
Cok sarj yiyor bende anlamadım arkadaşım pubg oynuyor 1 saat 15 dk da yüzde 17 yiyor benim tel 30 dk da yüzde 11 yiyor
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba kuzpinari,

Bu durumun, Samsung yetkili servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesini isterseniz, size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD