cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a50 kapanıp açılma problemi

(Topic created on: 02-16-2022 09:17 PM)
569 Views
Zahirizm
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung a50 telefonum var. Çok memnundum. Ama ne hikmetse 2.5 sene kullandıktan sonra kendi kendine  kapanıp açılmaya başladı.

Telefonda hiç bir sorun yok zaman veya ne yaptığım önemli değil kendi kendine kapanıyor. Güncelleme yaptıktan sonra bu sorun artmaya başladı. Ekran kapalı iken bile kapanıyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Zahirizm,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

10 Comments
Galaxy A
Anakarttan yada yazılımsal
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba
Yazılımsal bir sorun var ise yeni bir yazılım güncellemesi yapılması gerekiyor cihaza veya donanımsal yani parça arızası var ise gene onarım yapılması lazım cihaza her türlü işlemin yapılması için garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi tavsiye ederim garanti süresi devam ediyor ise ücretsiz bir şekilde onarım yapılabilir ancak garanti süresi bitti ise belirli bir miktar ücret ile yapılabilir ücret alınır ise ne kadar alınır hakkında bir bilgim yok isterseniz detaylı bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayın mesai saatleri şu anda sona ermiştir yarın arayın isterseniz
444 77 11
Lexia
Active Level 1
Galaxy A
Merhaba, bende a50 kullaniyorum ve yaşadığın sorunun aynisini yaşadım. Uzaktan destek aldim, fabrika ayarlarına geri dönmem gerektiğini buna rağmen olmuyorsa teknik destek almam gerektiğini söylediler. Ben yeni sifirlamistim cihazimi bu yuzden teknik desteğe gönderdim bunun sonucunda anakart, batarya ve ekran değişimi yapıldı.
Zahirizm
Active Level 1
Galaxy A
Kaça maal oldu
0 Likes
Lexia
Active Level 1
Galaxy A
İşin asli aldigim yerden garanti bittikten sonra kullanabilmek icin özel sigorta yaptırmıştım. Bu yüzden ücret ödemedim.
Zahirizm
Active Level 1
Galaxy A
🤦
Zahirizm
Active Level 1
Galaxy A
Yeni telefon almak mı tamir ettirmek mi. İki arada gidip geliyorum
Lexia
Active Level 1
Galaxy A
😅 iki taraf içinde fiyat almanızı öneririm servis ne isteyecek, sizin bütçeniz nedir ve uygun bir 0 cihaz bulabilir misiniz arastirmaniz gerekiyor.
Zahirizm
Active Level 1
Galaxy A
Yaw telefon almak sorun değil. Bi telefona bu kadar para vermek bana saçma geliyor.
Bilinçli arıza çıkardılar diye tahmin ediyorum. Güncellemeden sonra bu arıza oldu. 2 güncelleme önce oldu.