cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a50 kamera video çekimi karanlık gösteriyor

(Topic created on: 05-30-2020 11:01 PM)
335 Views
ümitbozkurt
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhabalar a50 video çekerken parlak canlı gösteriyor kaydedip önizlemede baktığınızda canlı parlak gösteriyor video açıp izlediğinizde karanlik canlı göstermiyor sizde de böylemi 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Mami5454
Active Level 8
Galaxy A
Uygulamaya girdiğinizde sırasıyla en altta Yardım Alın>geri bildirim gönder>hata raporları.Hata raporlarına tıkladığınızda size "sistem veri kayıtları gönderilsin mi?"şeklinde soru gelecek "her zaman" seçeneğini işaretleyin ve bu konuyu yazıp raporunuzu gönderin.

View solution in context

12 Comments
ümitbozkurt
Active Level 3
Galaxy A
bunla ilgili forum yollayın diyor moderator bilmiyorum forum yollamasını
0 Likes
Solution
Mami5454
Active Level 8
Galaxy A
Uygulamaya girdiğinizde sırasıyla en altta Yardım Alın>geri bildirim gönder>hata raporları.Hata raporlarına tıkladığınızda size "sistem veri kayıtları gönderilsin mi?"şeklinde soru gelecek "her zaman" seçeneğini işaretleyin ve bu konuyu yazıp raporunuzu gönderin.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
mami formu silmiş samsung yapmış gene yapacağını
Mami5454
Active Level 8
Galaxy A
Sorma Alfa beklediğimizde buydu zaten oda oldu dediğin gibi Samsung gene yapmış yapacağını
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim samsung members aç + ya bas ve geri bildirim gönder de oradan da hata raporunna bas ve gönder
ümitbozkurt
Active Level 3
Galaxy A
geri bildirim yok bulamadim
Mami5454
Active Level 8
Galaxy A
Uygulamanın girişinde yardım alın'a girin Geri bildirim kısmında geri bildirim gönder yazacaktır.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
kardeşim atmadan önce video uygulaması verilerini sil yoksa sana ilk önericekeleri o olacak
Mami5454
Active Level 8
Galaxy A
Evet Alfa'ya katılıyorum