cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a50 cihazım typ c özelliğini kaybetti

(Topic created on: 04-22-2021 11:44 PM)
308 Views
sedat2727
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Samsung a50 cihazım typc özelliğini kaybetti tek yönlü şarj alıyor yardımcı olabilcek varmı

Resolved!
16 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Kardeşim toz dan soket çalışmıyor üfle düzelir kolonya falan deneme yanıcı madde telefonu patlatıyorsunuz deneme tehlikeli telefona zarar verirsin
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
ben kolonya ile yıkarım kurur hiç bişi olmaz şarj soketine teli kapatıp dökerim tertemiz olur ama bunlar herkes için tavsiye edilmez anlaması lazım
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Bende onu diyorum sen yaptığında hiç bir şey olma ama karşındaki kişiye verdiğim bilgi yada tavsiye den ötürü birşey olursa ya.............................????
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
onu yapan tüm sorumluluğu almış demektir
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Orda işte sorumluluk konusu karışık çünkü tavsiye verdiğin yada verildiği için deniyor bozulduğu zaman suçlu sen yada yanlış bilgi veren oluyor en temiz bilgi en sağlık bilgidir servis götürüp içini temizletmek en doğrusu ve en mantıklı karar olacaktır
Solution
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Bu uygulama uzerinden yardim al bolumden altarnatif tuslardan saj resmine tikla her iki yuzu deneyerek sorun cikmaz ise gene bu uygulama uzerinden yardim al bolumden geri bildirim gonderin musteri telsimcisine
0 Likes
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazını en yakın yetkili servise götürmelisiniz
0 Likes