cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a35 pil Hızlı bitme

(Topic created on: a month ago)
244 Views
Osmanncakirr
Active Level 8
Options
Galaxy A

image

image

image

Yaklasik 2 3 hafta oldu alalı ama hızlı şarj bitiyor millet 1 gün çıkarır ben 5 6 saat zor çıkarıyorum varmi çözümü 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
marka bu istediğini yapmamadıgı veya yapmadıgı için üretilen çözüm yolları bunlar🤗.Sen bilirsin,umarım beklediğin yazılım gelir ki benim paylastıgım arka plan yükü azaltma,ram ve işlemci kullanımını durdurma/azaltma,veri akışını sadece izin verilenlerin kullanımına açma ve bunlar cihazın donanımına etki etmiyor,cihaz yine aynı cihaz.

bunları dene,faydası olur.

Bunların faydası olur.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-M/Sadece-öneri-hepsini-yapmak-zorunda-değilsiniz/td-p/151...

Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.

View solution in context

0 Likes
21 Comments
siberizm
Expert Level 3
Galaxy A
16 Haziran Netflix yoğunluğu bulunuyor. Yani cihaz videoları renderlarken bayağı bir yorulmuş hocam. 17 haziran Instagram yoğunluğu. Yine aynı durum geçerli. 18 Haziran oyunlara ağırlık verilmiş ve oyun verileri oyun renderlama derken yine cihaz yorulmuş. Değerler normal geldi bana hocam
0 Likes
Osmanncakirr
Active Level 8
Galaxy A
Ya önceden a34 hızlı bitiyor diye şikayet ediyordum 6 saat alıyordum bu şekilde a35 daha beter çıktı neflix indirdiğim filimleri izledim oyunda da normal çözünürlük düşük yani pil Hızlı bitmesin diye saçma buldum diğer yönlerden çok memnunum kamera ve hız konusunda
0 Likes
siberizm
Expert Level 3
Galaxy A
Hocam pil tüketimi kullanıcıya bağlıdır. Yoğun bir kullanımla beraber 5000 mAh batarya elbette 1 günü çıkaramaz. Göreceği maksimum 8 saattir
0 Likes
Osmanncakirr
Active Level 8
Galaxy A
8 saat bile yeterli olurdu :) güç tasarruf modunda takılıyoruz 120 hz açsak demek 3 saat görürüz millet 120 hz ile 7 8 saat alıyor garip
0 Likes
siberizm
Expert Level 3
Galaxy A
Ben A34 kullanıcısıyım. 2 günü rahat çıkardığım da oldu 8 saati zor gördüğümde. Sizin sorununuzda batarya optimizasyonu olabilir hocam. Cihazınız henüz yeniyse piliniz kullanım oranınızı anlamaya çalışıyor olabilir
0 Likes
Osmanncakirr
Active Level 8
Galaxy A
Valla saçma yetmiyor daha 0 cihaz 3 hafta oldu pil böyle bitmesi hoşuma gitmedi oyunlarda çabuk bitiyor elin oğlunun şarjı powerbank gibi bizimki maşallah su gibi akıyor
0 Likes
S20feli5252
Active Level 6
Galaxy A
İlk haftalarda normal hocam ben s20feyi ilk aldığımda 3 saatte yüzden sıfır oluyodu şuan 6-7 saat civarı kullanabiliyorum seninkide zamanla düzelir diye düşünüyorum
0 Likes
Osmanncakirr
Active Level 8
Galaxy A
Ya wifi olsa 8 saati bulur mecbur mobil veri Bluetooth falan açık kulanıyorum arada
S20feli5252
Active Level 6
Galaxy A
Hocam bende konum, bluetooth, mobil veri, wifi hepsi sürekli açık bu süreleri alıyorum sizin daha fazla almanız lazım
0 Likes