cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung a34 Yeni pil test

(Topic created on: a month ago)
344 Views
Osmanncakirr
Active Level 7
Options
Galaxy A
En son 5 gün önce pil değişti sizce iyi mi değerler mobil veri de kulandım çoğunluk 

image

image

31 Comments
halilSM-A346E
Active Level 6
Galaxy A
Mobil veride bende yaklaşık bu değerleri alıyorum gayet iyi pil sağlığı kaçtı degistirdiginizde
0 Likes
Osmanncakirr
Active Level 7
Galaxy A
89 90 arası birsey di ama çabuk bitiyordu durduğu yerde
0 Likes
halilSM-A346E
Active Level 6
Galaxy A
Şuan nasıl azalması normal geliyor mu size
0 Likes
Osmanncakirr
Active Level 7
Galaxy A
Bilmiyorum ki pek **bleep** görmedim 1 saat oynuyordur max belki sağlık çok çabuk düşüyor samsunglarda zaten 5 ayda 90 altına ne düşermi hiç ya 260 kere şarja takmışım
0 Likes
halilSM-A346E
Active Level 6
Galaxy A
Benim son gönderimde de var sonuç 126 döngü %90 çıktı bu a34 lerde çoğunda pil kronik bir sıkıntı haline gelmiş iki yıl dayansa ona sevineceğim bidaha da orta segment de olsa A serisinden uzak durmayı düşünüyorum
0 Likes
Osmanncakirr
Active Level 7
Galaxy A
Ya telefon güzel de istediğin gibi iyi. Kullansan da düşüyor sağlık senin baya kötü 160 da benim 95 di 90 olması saçma olmuş
ugurdurden
Active Level 3
Galaxy A
Benimki 2 ayını yeni doldurdu %92 ve servise gitti cihaz sorun yok dendi geri döndü
0 Likes
Osmanncakirr
Active Level 7
Galaxy A
Ben gittim belirttim Mecidiyeköyde yeri dedim müşteri hizmetlerini aradım 90 altında denildi isterseniz değişim yapın diye belirttiler dedim onlarda kontrol edip değişilir dedi özellikle belirttim ama batarya değişimi diye parmak izi de değişmişler
0 Likes
ugurdurden
Active Level 3
Galaxy A
Benim cihaz yeni diye ben direk cihaz değişimi talep ettim servis lafı eveledi geveledi cihazı geri gönderdi
0 Likes