cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a33 5G

(Topic created on: 02-01-2023 08:55 PM)
163 Views
yasinbüyüksanık
Active Level 4
Options
Galaxy A

Merhabalar size bir şey sormak istiyorum ben Android 13 güncellemesini yaptım fakat uygulamalar arası çok yavaşladı Ne yapabilirim bana fikir verirseniz sevinirim

6 Comments
Salihbzcgl25
Active Level 4
Galaxy A
Biryerden sonra yavaslatıyor telefonları güncellemeler belki ağır geldiği içindir yada başka bi sorun vardır telefonunu temizlemeyi dene gereksiz uygulamaları sil
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Duz mantik yapma
Solution
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Ciyazi sifirlayin duzelecektir bazen ciyaz optimize olmasi icin gerekli
0 Likes
Galaxy A
Pil çok iyi Fakat bir yeri ararken ya da uygulamalar açarken yavaşlıyor Ben engelli olduğum için sesli yazma programını kullanıyorum telefon benim için çok büyük yarar sağlıyor
0 Likes
Galaxy A
Sıfırlayamam her şeyi baştan yapmam lazım sol elimle telefonu kullanıyorum her şeyi yapmakta zorlanıyorum sesli yazma programını kullanıyorum Engelli olduğum için
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Konu hakkında şu işlemleri yapın.
Cihaz yazılımı güncel değilse güncelleyin yazılım güncellemelerini kontrol etmek için kurup yüklemek için şu işlemleri yapın.
Ayarlar> yazılım güncellemesi> indir ve yükle> sayfa içerisinde yazılım güncellemesi bulunursa gerekli önergeleri takip ederek güncellemeyi yükleyip kurun.
Ayrıca Yazılım güncellemeleri takvimini kontrol etmek için Samsung'un resmi internet sitesini kontrol edebilirsiniz.
http://www.guncelmiyiz.com/
Cihazınızın yazılımı güncel olduğu durumunda sorununuz devam ederse cihazınızı sıfırlayın sıfırlamadan önce önemli veri varsa yedekleyin.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Bu gibi yöntemleri yaptığınızda cihazınızdaki sorununuz çözülmez ise yetkili servis merkezinde kontrol ettirin cihazı.
Servis hakkında bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayın. 4447711
0 Likes