cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a23 bildirim gelmiyor sorunu

(Topic created on: 06-21-2023 11:03 AM)
samsung_A23
Active Level 8
Options
Galaxy A

Telefon ekran kilit çökme sorunu vardı 5 Haziran servis gönderdim 13 gün sonra telefonum geldi Şükür ediyim dedim yine ekran kilit çöktü sonra Haziran yaması güncelleme geldi onu güncelleyip telefon fabrika ayarlarına sıfırladım ekran kilit çökme sorunu çözmüş sonunda rahatladım Samsung teşekkür ediyorum. Ama bir tane sorunum var. Her sabah kalktığımda wifi açıyorum bildirim mesaj neler gelmiş bakiyim dedim ses ve titreşim sesi geliyor ama bildirim göstermiyor her gün sabah kalkıp yeniden başlatmak zorunda kalıyorum sonra hata raporu gönderdim bildirim hatırlatıcılar aç demişti açtım sonra yarın sabah kalktım yine aynı uygulamaları kaynaklı olabilir diye alakası yok Instagram ve WhatsApp ile her uygulamalar alakası yok şimdi temmuz yaması güncelleme bu sorunu çözmek istiyorum iyi günler 🙂

image

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Ahmet_S23
Active Level 8
Galaxy A

Genel  bir sorun değil bizim telefonumuz A23 ve teknosadan almıştık zamanında sorun yok hocam. Telefondaki bilgileri  yedekleyniz sonra  sıfırlamayla çözülmezse  en son servise gidebilirsin.  

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

View solution in context

6 Comments
samsung_A23
Active Level 8
Galaxy A
Zaten her uygulamalar hepsi açık
A23 yazılımsal sorunu var temmuz yaması güncelleme beklemek zorunda kalıyorum boşuna telefon sıfırlamam ve servis göndermemScreenshot_20230621_145332_Settings.jpg
Barancinr
Active Level 4
Galaxy A
Aynı sorun m23 te de var Whatsapptan mesaj atıyorum kendime tek tik oluyor 3 5 dakika sonra anca bildirim düşüyor wifi herşey açık bazı uygulamalarda ekranı açmadan hiç bildirim gelmiyor ekranı açınca düşmeye başlıyor bildirimler
samsung_A23
Active Level 8
Galaxy A
Evet aynısı
Barancinr
Active Level 4
Galaxy A
Yazılımsal sorun
Barancinr
Active Level 4
Galaxy A
Çözümde hep aynı telefonu sıfırlayın 😂 bir sorun var belli düzeltilmesi lazım
Solution
Ahmet_S23
Active Level 8
Galaxy A

Genel  bir sorun değil bizim telefonumuz A23 ve teknosadan almıştık zamanında sorun yok hocam. Telefondaki bilgileri  yedekleyniz sonra  sıfırlamayla çözülmezse  en son servise gidebilirsin.  

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/