cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung a23 Ekran pil Süresi Harika

(Topic created on: 10-02-2022 08:04 PM)
68 Views
hgfb
Active Level 3
Options
Galaxy A

10 seneden Fazla Samsung kullanıcısıyım Tüm Seriler kullandım A sesi S serisi M Serisi En son Samsung a33 kullandım en fazla 5 saat ekran süresi aldım tam hayal kırıklığı sırf bundan ötürü sattım ama burdaki ana sorun Telefon yada pil Değil Tamamen işlemci exynos lar Hiç Bir Zaman Snapdragon etmez artık Samsung bu Sevdadan vazgeçmeli paramız çöp oluyor şuan Samsung a23 aldım ekran süresi 10 saate yakın aldım hemde hiç bir şeyi kismadan sadece 60 hrz ekran kullandım 

8 Comments
Cyber猫
Active Level 7
Galaxy A
A23 cidden Ekran ve Batarya olarak çok iyi durumda yakınım kullanıyor 😊
hgfb
Active Level 3
Galaxy A
Hocam ben hepsini kullandım a53 de kullandım a33 de kullandım şimdi a23 aldım ama parasını tek hak eden gerçekten okasar sınırlı özellikleri olmasına rağmen a23 çünkü tüm işimi görüyor ekran amoled dedil ama bence harika gine pil konusunda hayatta üzmez akşam evden çık gece 12 de eve gel okadar net
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Snapdragon gen 1 de pek iyi gelmedi samsunga s22 ultra da bile şikayetler var isinma kasma gibi
hgfb
Active Level 3
Galaxy A
Exynos hepsinde şikayet var snapdragon elbet bir kaç şikayet ola bilir
Mertm
Beginner Level 2
Galaxy A
Ben en fazla 7 saat aldim a23de
0 Likes
hgfb
Active Level 3
Galaxy A
Siz nasıl kullanıyorsunuz bilmiyorum ama oyun falan varmi bende sadece sosyal medya video falan ama sürekli Cihaz elimde şuan mesela 7 saat 48 dk ekran süresi var saat 20.03 ve hala %42 şarjım var
0 Likes
Mertm
Beginner Level 2
Galaxy A
Sizinkj cok iyi veriyo ben normal kullaniyom fifa oynuyorm bazen sosyal medya filan net hep acik parlaklikta genelde yukarlarda 6 saat civari hep aliyorm ekran suresini
0 Likes
hgfb
Active Level 3
Galaxy A
Parlaklık çok açmayın bence
0 Likes