cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a22

(Topic created on: 08-07-2022 09:26 PM)
118 Views
hbadur
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Telefonumu 2 hafta önce aldım aldığım gün uygulama indirirken kendini yeniden başlattı bugün yine uygulama indirirken yeniden başlattı nedeni nedir servis e götürmem gerekiyor mu

5 Comments
mehmetakdag
Active Level 9
Galaxy A
Cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlayın tekrarında hata raporu gönderin yada servise götürün.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aynı sorun bencede var a32 4g modeli kamera dan foto çektim cihaz yeniden başlattı. Samsung da kaldı. Servise verdim daha etti telefonu. Kendi yöntemlerimle müdahale ettim. sammobile yardımcı oldu. Şimdi telefonum daha stabil çok hızlı çalışıyor. 😊😊😊
hbadur
Beginner Level 4
Galaxy A
Ne yapıldı acaba yardımcı olabilir misiniz
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
sammobile siteden firmware kısmından telefonun arka kasa alt kısmında modelini yazarak bakabilirsiniz
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba hbadur,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes