cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung a13

(Topic created on: 05-18-2023 10:43 PM)
210 Views
memo4735
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar beni cihazım coook fazla ısınıyor bazen 55 dereceleri buluyor patlamasında korkuyorum ve daha yazın ortasına gelmedik ne yapa bilirim 😱😱😱

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aşırı derecede ısındığı zaman tamamen kapat telefonu ve soğuyana kadar hiç açıp kullanma Ayrıca telefonu yetkili servisi götürüp orada kontrol ettirin Çağrı merkezini arayıp servis hakkında bilgi alın. 4447711

View solution in context

0 Likes
Solution
Bhkc
Active Level 7
Galaxy A
Düzenli bir şekilde yeniden başlatma yapmalısın. Telefonu günde 5-6 kez Ram temizligini yapabilirsin. Extra olarak kalın kılıflar kullanma ve şarjda oyun v.b. şeyler ile telefonu şarjda iken meşgul etme 👍🏼

View solution in context

8 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aşırı derecede ısındığı zaman tamamen kapat telefonu ve soğuyana kadar hiç açıp kullanma Ayrıca telefonu yetkili servisi götürüp orada kontrol ettirin Çağrı merkezini arayıp servis hakkında bilgi alın. 4447711
0 Likes
memo4735
Active Level 1
Galaxy A
Benim telefonum kaçak
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aldığın yere iade et böyle kaçak şeyler kullanma Türkiye'den sıfır eşyalar al
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Giriş seviyesi cihaz olduğu için ısınması normal hem eğer cihaz tr cihazı ise servise gidin derim işlem yapılır.
0 Likes
memo4735
Active Level 1
Galaxy A
Arkadaşlar a13 alınacak bir telfon değildir kesinlikle çok berbat çok felaket bir şekilde donma kasma ve ısınma yaşıyorm
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Almam zaten
0 Likes
Frk12
Expert Level 2
Galaxy A
😂 Neden yorumumu sildin
0 Likes
Solution
Bhkc
Active Level 7
Galaxy A
Düzenli bir şekilde yeniden başlatma yapmalısın. Telefonu günde 5-6 kez Ram temizligini yapabilirsin. Extra olarak kalın kılıflar kullanma ve şarjda oyun v.b. şeyler ile telefonu şarjda iken meşgul etme 👍🏼