cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung a12 aşırı kasıyor

(Topic created on: 05-21-2022 04:24 PM)
1322 Views
Brety
Active Level 3
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy A12 Kullanıcısıyım Ve Çok Kasıyor  Geliştirici Seçeneklerinde Animasyonları Kapattığım halde kasıyor arka plan işlemi sınırladım lütfen yardım edin

Resolved!
26 Comments
vedat3
Active Level 5
Galaxy A

Aynen bende öyle dedim zaten ama gerçekten aldığıma pişman oldum keşke android 12 yi yüklemeseydim bilmiyordum böyle olacağını

0 Likes
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
Mediatek p serisinin özelliklede düşük işlemcilerde bu durum rastlanıyor maalesef ilerleyen zamanlarda performans düşüşü hep yaşanır ufak tefek kasmalar uygulamaların geç açılması eskiye nazaran daha hızlı şarj düşüşü gibi durumlar yaşanır ama böyle çok fazla kasma varsa normal değil yazılım düşürme sıfırlama ve servise verme gibi çözümler mevcut
vedat3
Active Level 5
Galaxy A

Bende ilk defa oldu valla android 11 iken iyiydi kasma yoktu

0 Likes
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
Normalde benim önceki cihazım A10s ti android 11 gelesiye kadar cihaz iyiydi hoştu ama android 11 ile cihazı kullanamaz hale geldim maalesef bazı android güncellemeleri cihazı bitirebiliyor 😕
0 Likes
vedat3
Active Level 5
Galaxy A

🙁

0 Likes
Can2189
Active Level 6
Galaxy A
5 aydir kullaniyorum daha bir sorun yasamadim ozellike kasma donma vs olmadi memnunum ama core olayi cok sacma. Ayni segment baska markada bir cok ozellik varken **bleep** kisitlama yapmislar.
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Brety,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes