cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung a11

(Topic created on: 10-27-2020 01:28 AM)
123 Views
Nazligul
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

şarj aleti ya da kulaklık takmadığım sürece ekranım kapanmıyor herşeyi denedim ama düzelmedi ilgilenilirse memnun olurum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A

Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm ilk öncelikle sana tavsiyem

Samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim birde cihazı yedek alıp sıfırlama işlemini yapmanı tavsiye ederim yada kardeşim

En yakın bir zamanda samsung yetkili servise vermeni tavsiye ederim yada kardeşim bir uygulama tetikliyor olabilir cihazın kapanmamasını

Ayarlar > genel yöntemi> sıfırla > fabrika ayarlarına dön seçeneğine yapınız yada kardeşim

Durumun incelenebilmesi için samsung tutor uygulamasini indirip ve samsung müşteri arayıp uzaktan destek almak istiyorum diyeceksin ve sana kayıt alacakalar ve cihaza uzaktan erişim sağlayabilirler

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A

Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm ilk öncelikle sana tavsiyem

Samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim birde cihazı yedek alıp sıfırlama işlemini yapmanı tavsiye ederim yada kardeşim

En yakın bir zamanda samsung yetkili servise vermeni tavsiye ederim yada kardeşim bir uygulama tetikliyor olabilir cihazın kapanmamasını

Ayarlar > genel yöntemi> sıfırla > fabrika ayarlarına dön seçeneğine yapınız yada kardeşim

Durumun incelenebilmesi için samsung tutor uygulamasini indirip ve samsung müşteri arayıp uzaktan destek almak istiyorum diyeceksin ve sana kayıt alacakalar ve cihaza uzaktan erişim sağlayabilirler

0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Verilerinin yedeklemesini yaparak kontrolü için samsung yetkili servise gösterin.
Verilerini yedekleyerek cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyebilirsin. Members'dan hata raporuda gönderebilirsin.
0 Likes